Brak punktów wyniesienia

We współpracy nie nalicza punktów wyniesienia (pkt. PD). Zrobiłem 2 mapy i nie dostałem PD wyniesienia. Pokazuje na koniec ile wpadło PD ale nie dolicza ich. Nowego bohatera można podnieść do 15 lvl. Potem PD przestają wpadać.

P.S.1: Grałem właśnie i nadal jest ten problem. Po za tym Mengsk nie rusza ustami przy dialogach.

P.S.2: Dodam tylko, że wszystkie 3 gry, które grałem czyli 2 wczoraj i 1 dzisiaj mam zapisane w historii rozgrywek.

P.S.3: Czy ktoś w ogóle zajmie się tym problem bo cisza ze strony moderatorów ???

P.S.4: DALEJ JEST TEN SAM PROBLEM, OD WCZORAJ !!! W OGÓLE NIKT NIE ZWRACA UWAGI NA MOJE ZGŁOSZENIE NA FORUM.

1 polubienie

POTWIERDZAM - od 2 dni mam to samo !!!
i jeszcze jedno czy zwrócą te 2-3 dni do stymulanta…

Też jestem ciekaw czy w ogóle coś zwrócą. ponad 100k PD wyniesienia nie wpadło. Dali Mengska i zbugowali całą grę. Szkoda, że jakość wprowadzania nowych dowódców nie idzie w parze z tak wielkim apetytem Blizzarda na zarobek ot co z nowej postaci. Tydzień lub dwa i może naprawią.

Otrzymałem taka odpowiedź od Blizzarda. W skrócie trzeba czekać.
Cytuję:

Xyriex
Witaj Piotrku :slight_smile:

Dziękuję za skontaktowanie się z nami w tej sprawie. Mam na imię Radek i będę dzisiaj zajmował się Twoim zgłoszeniem.

Pragnę Cie zapewnić, że sytuacja jest nam znana i developerzy zajmują się już tą sprawą.

Problem, który do nas zgłaszasz nie może być rozwiązany przez obsługę Klienta ponieważ nie mamy aż tak dużego dostępu do gry aby rozwiązać tą sytuację. Dlatego tego rodzaju błędy należy zgłaszać bezpośrednio do Developerów poprzez forum składania błędów a takie forum znajduje się tylko w regionie US Bug Report - SC2 Forums

Pomimo tego, że na naszym forum nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi to zapewniam Cię, że sytuacja jest już badana. Prosze zatem o cierpliwość w tej sprawie. Więcej informacji na temat tych błedów będą podawać Developerzy na tym powyższym forum więc zagloądaj na nie od czasu do czasu po więcej informacji.

Dzięki za cierplwiść i zrozumienie w tej sprawie.

Mam nadzieję, że przekazane informacje pozwoliły wyjaśnić zaistniałą sytuację.

W razie dodatkowych pytań proszę skontaktować się z nami ponownie.

Pozdrawiam

Też się podpinam do tematu. Gra w coopie nie dolicza punktów. Mam lvl 200+ i grając różnymi dowódcami, problem jest ten sam…

Ile to czasu już trwa. Ponad tydzień.

Potwierdzam problem, u mnie też występuję od 4-5 dni, zaraz po wypuszczeniu patcha z Mengskiem który sam w sobie sporo namieszał.

W ogóle (część może się nie zgadzać) ten Mengsk potrzebny jak w dupie zęby. Można było zrobić to lepiej. Ja jeszcze ani razu nim nie zagrałam - nie chcę mieć krwi na dłoniach…

Mengsk to w ogóle mordą nie rusza przy kilku wypowiedziach. Np. w misji z Jinarą. Popisali się tym patchem… Heros of the storm gram sobie. Odpoczynek od SC 2 mega zbugowanego.

Potwierdzam, brak naliczania PD we współpracy.
Kasować potrafią od razu, ale naprawić to już nie.

Kiedyś w tej grze liczyła się jakość… Kiedyś !

Ja też się podpinam, od wielu dni nie nalicza pkt mistrzowskich. Już z kilka gier zaliczyłem i nic więcej nie wskoczyło :open_mouth:

Jak będą chcieli to może kiedyś naprawią.

Widać już od x czasu, że gra umiera, ale na litość Boską, niech umiera śmiercią naturalną, a nie zostaje “zabita” przez własnych twórców. Ciężko naprawić, aby punkty naliczało ponownie? Przecież to flagowy tryb twórców - w coopie jest (było) najwięcej graczy, teraz się czeka po parę minut, aby kogoś przydzieliło. Nie nalicza punktów - po co grać?!

Czy jakiś moderator lub admin tegoż forum mógłby nam odpowiedzieć co z tą sprawą ???

Już ponad tydzień ten problem istnieje i jeszcze nie było żadnego oficjalnego odzewu, nie dość że kupiłem wraz z mengskiem stymulant który już częściowo został zużyty w trakcie tych wszystkich problemów technicznych jak i nie mam pewności czy dostanę punkty xp czy nie i próba wbicia 90 poziomu była na darmo

Hmm, nie mam pojęcia jak nie mam zdanie. :confused:
Miałem też problemy z błędami po tym, jak nie działało to na wyższy poziom doświadczenia, a później nic mi nie pomogło.

Miałem również problemy ze współpracą,
nie działają po 148 poziomie i nadal mam 147 poziom doświadczenia :frowning:
Blizzard proszę rozwiązać ten problem, aby uniknąć problemu.
Ponieważ to nie działa do następnego poziomu mistrzowski i znowu mam nadal 147 poziom doświadczenia.

Ja na prawdę zaczynam odnosić wrażenie, że to specjalnie pozostawiony bug by kupować nowych bohaterów. Bo nowym da się wbić 15 lvl. Zobaczcie, że nawet nikt z modów czy adminów nie odniósł się do mojego/naszych zgłoszeń. Trzeba jakoś napędzać kasę… Nawet za koszt zbugowania gry.

Aktualizacja 4.11.2 wydana Aktualizacja StarCraft II 4.11.2 — StarCraft II — Wiadomości Blizzarda
Problem z poziomami mistrzowskimi rozwiązany :wink:

Dzięki za info. Sprawdzimy.

Edit: Działa. Szkoda tylko, że trzeba było czekać na naprawę prawie aż 2 tygodnie.