Brak spolszczenia

Witam,

Po uruchomieniu gry, nie można zmienić w opcjach na język Polski.
Niby po wybraniu żądanej wersji językowej, prosi o potwierdzenie wyjścia z gry celem pobrania dodatkowych plików, lecz nic się nie dzieje.
Przez wybór “Opcje” -> “Ustawienia Gry” -> “Język tekstu i dubbingu”
również nic się nie dzieje, ponowne uruchomienie klienta oraz skanuj i napraw również nie działa. Problem zweryfikowany na trzech urządzeniach i trzech różnych kontach oraz klientach Battle.net W jaki sposób inaczej można pobrać spolszczenie do Starcraft? Jakieś porady lub sugestie?

Pozdrawiam

A masz kupionego remastera ? Darmowa wersja to tylko język podstawowy.

Dokładnie tak jak to opisał Azore. Klasyczna wersja, bez dokupionego Remastered, nie ma spolszczenia. Wersja PL jest dla StarCraft: Remastered oraz StarCraft 2. To dość częsta pomyłka. Wersje językowe obu wydań gry są wymienione na dole strony sklepu.

Panowie a z czym jest problem jak w ustawieniach da się włączyć język Polski ale w grze spolszczone jest tylko menu a cała reszta wraz z dubbingiem jest po angielsku - mam kupioną wersję “Remastered”

uściśnijmy - bo może ktoś kiedyś wejdzie tutaj :wink:

Jeżeli ktoś gra w wersję darmową - nie będzie możliwości grania w inną wersję językową jak ta na premierę oryginalnego Starcrafta.

Jeżeli ktoś zakupił remaster - taka opcja będzie, by grać w nowe wersje językowe. W wypadku wersji Polskiej tylko przerywniki filmowe nie są dubbingowane. (o ile nie gracz nie zaznaczy inaczej w opcjach)

Jeżeli zakupiliście wersję remastered, a nie macie możliwości cieszenia się Polską wersją językową to należy skontaktować się z obsługą lub działem pomocy na forum :slight_smile:

Ja mam taki problem od daty premiery remastered. Po zainstalowaniu i wbraniu języka Polskiego z Dubbingiem gra nadal jest w języku Angielskim, zmienia się jedynie Menu na język Polski. Kupiłem nawet ponownie SC remastered na nowe konto, ale to nic nie zmieniło. Jak to rozwiązać ?

opanowałeś temat ? bo ja od lat próbuję i dalej dubbing i napisy mam po Angielsku …

Chcę się upewnić - masz tylko napisy w całej grze? Przerywniki, dialogi itp itd są po Angielsku? I masz w opcjach zaznaczone, że chcesz mieć wszystko po Polsku? (Czyli napisy oraz dubbing itp.?)