Bug Drabinki (1v1)

Kiedy w końcu Blizzard naprawi błąd z drabinką? Chodzi mi dokładnie o ten błąd, który powoduje że można otrzymać Mastera 3 mając np. 3000 mmr kiedy Master 3 mmr jest od 4500 (lub coś koło tego). Ogólnie cały system lig został przez to zepsuty, i teraz patrzy się wyłącznie na mmr, a występuje to już od jakiegoś czasu. Ktoś w ogóle zajmuję się tą grą, czy próbujecie odnowić Warcrafta… sory może trochę za mocno, ale myślę że wiele ludzi to irytuje, że taka firma jak Blizzard zniża się bardziej i bardziej.
Pozdrawiam

Nigdy.

Nie.

Gra jest prawie całkowicie opuszczona przez Activision. Cud, że w ogóle API znowu działają. [nie działały przez dość długi czas, a ostatnio boty discordowe zaczęły działać, więc może strony jak rankedftw znowu będą zbierać dane]

Moderatorzy otwarcie przyznają, że nikt nie zajmuje się griefingiem, nie było nowych map ani balansu od dwóch sezonów, a zespół od Coopa opuścił firmę 2 lata temu. Przez rok kilka forum było całkowicie opustoszałych bez modów i pomocy technicznej, a przez długi czas zrobienie ticketu o pomoc techniczną było niemożliwe.

Gdyby nie kontrakt z ESL to kto wie co by się stało z całym projektem… Nawet HotS dostaje updaty i balans.

Ta firma stoczyła się już dawno temu.

Też o tym myślę. Naprawdę żal to czytać… Może kiedyś to jeszcze naprawią. Pozdrawiam.