COOP Propozycja

wiem że już nie raz pojawiały się propozycje rozwijania postaci dłużej niż 90 lvl ale nie widziałem rozwinięć oraz planów więc moja propozycja jest taka żeby było kilka segmentów na początku tylko pierwszy, w którym byłoby tak jak teraz (30 punktów w każdym z zestawów mocy) i na 91 lvl odblokowywał się drugi działający na tej samej zasadzie też max. po 30 punktów do każdego zestawu tylko dawałyby coś innego np.: Dehaka Wzmocnienie działania mutacji {+0.1 za każdy wydany punkt} / dodatkowe życie za 10 punktów esencji {+0.2 za każdy wydany punkt} (jak wyda 5 punktów um. to co 10 esencji Dehaka dostanie dodatkowy punkt max. życia [wydaje się mało ale na poziom potrzebne jest kilka - kilkunastu tysięcy esencji]). To tak po to żeby czuć było jakieś postępy że naszi dowódcy są mocniejsi, można nawet dodać dodatkowe poziomy (zapisać poz. mistrzowskie i ich ustawienia żeby nie trzeba było od nowa robić konfiguracji graczom ale je wyłączyć i żeby musieli zdobyć ostatni żeby odzyskać) i przy okazji konfiguracji może dodacie 3 konfiguracje żebyśmy mogli zapisać naszą np.: normalną, do obrony i mutator.
Co wy o tym myślicie? :thinking:
To tyle z moich propozycji przykłady są po to żeby zrozumieć o co mi chodzi. życzę miłego dnia :slightly_smiling_face: