Czy mogę grać sam przeciwko sobie?

Wiem, głupie pytanie, ale dopiero zaczynam przygodę z SCII i chciałbym na spokojnie, bez absolutnie żadnego pośpiechu i presji ze strony przeciwnika (A.I.) móc zbudować wszystkie budynki, wyprodukować jednostki, oglądnąć je sobie dokładnie, atakować wybrane cele tak, by sprawdzić jakie są dostępne jednostki i jakie mają zdolności / rodzaje ataków. Też, jakie są dostępne ulepszenia (upgrades), ile kosztują i ile zabierają czasu, etc. Zależy mi też na braku presji czasu (timer). Znam siebie i wiem, że gdybym mógł przez jakiś czas pograć sobie w ten sposób, znacznie lepiej poznałbym tą grę i jej możliwości.
A więc, czy taki tryb jest dostępny w SCII? Pytam, bo niczego takiego nie znalazłem.
Z góry dzięki za odpowiedź!

Hej,
Spróbuj stworzyć customową grę z samym sobą tylko, bez dodawania AI itd. powinno dać radę.

Pozdrawiam

Miałeś rację, stworzyłem grę tylko dla siebie i od razu wygrałem. Wtedy wybrałem opcję “wróć do gry” i mogłem wszystko budować bez żadnej presji. Dziękuję :slight_smile:

2 polubienia

Jak chcesz zapoznać się z jednostkami to możesz to również zrobić na mapie LOTV unit tester, wpisz sobie to w salonie gier.

3 polubienia

Swoją drogą jeżeli teraz zaczynasz przygodę z SC2 to życzę Ci mnóstwa cierpliwości i wytrwałości. Uwierz mi będziesz tego potrzebował, jeśli chcesz pozostać w grze.

Nie, żebym Cię zniechęcał, ale ladder czyli ta forma rozgrywki 1v1 w formacie ligowym jest całkowicie nafaszerowana ludźmi którzy siedzą nie w swojej lidzie i leją dla swojej przyjemności takich jak Ty. Nawet w bronze league (najniższa liga) siedzi cała masa diamentów/platyn z którymi nie masz żadnych szans.

Żebyś nie mówił że Cię nie ostrzegałem.

Wejdź w customy, ustaw “very easy” i build order “ekonomiczny”. Wtedy nie będzie żadnej presji.