Dobór przeciwników z kosmosu

Od rozpoczęcia nowego sezonu nie jestem w stanie wyjść z ligi brązowej!!! Gdzie normalnie jestem gold/platyna!!! System bezczelnie dobiera mi graczy na poziomie platyna/diament poczas gdy jestem w lidze BRĄZOWEJ!!! Centralnie ostatni raz kupiłem od jakąkolwiek grę - usuwam SC2 natychmiast. Grać w balona se możecie z dzieckami na PS!

Ja mam podobne dziwactwo. Jestem w lidze master mimo mmr na poziomie platyny .
Dawno nie grałem może czegoś nie wiem o obecnym systemie.
Przeciwników dostaje na swoim poziomie i wydaje mi się ze ty tez wiec tylko z liga są jakieś jaja

Ja mam identycznie, nie mogę wyjść z BRONZE. Mechanizm promowania graczy do innych lig i sam dobór graczy to dramat. W takim razie proszę też chcę dostać za frajer osiągniecie, że jestem w MASTER, niech wisi w gablocie. Zamiast tego wsadziło mnie do BRONZE i gram z innymi o podobnych umiejętnościach co są w MASTER z MMR 2400. LITOŚCI !!! a Ci z BRONZE spuszczają mi łomot. Panowie gdzie tu fun z awansu przecież na tym ta gra miała polegać. Teraz demotywuje.

Problemy z ligami są od końcówki zeszłego roku (drużynowe).
Ostatnio pojawiły się też w grach 1v1.

Gra nie jest dalej wspierana i błędy nie są naprawiane. Absurdalne oraz bardzo smutne, ale niestety firma Activision nie widzi sensu w podtrzymywaniu tego projektu.