GLOBAL_TIMEOUT co dajej?

OD tygodnia nie można grać,na serwerach bo przekraczam czas połączenia.

Ktoś już sobie z tym poradził bo widzę ze graczy ma się za nic.
I nawet jak chcę tikiet zrobić to też tam mam problem i dostaję informację żeby
spróbować później.

Siema!
Problem jest znany - po prostu okres świąteczno-noworoczny trwa i stąd też problem jest, żeby połatać :slight_smile:

Poczekaj kilka dni - wszystko powinno wrócić do normy

Hmm… jak tak będziemy myśleć to … . Problem jest od ponad tygodnia?? I dalej jest ignorowany.

Nie jest ignorowany - ale od ponad tygodnia ludzie są na przerwach świątecznych :stuck_out_tongue: Wbrew pozorom niektóre problemy, jakie mogą wynikać z niedziałania jakichś systemów często są dużo większą “zagwozdką”. To mówię już z własnego doświadczenia :slight_smile: Czasem po prostu coś, co wydaje się być proste do naprawienia, takim nie jest. A za nim się wyda odpowiednią łatkę to trzeba jeszcze przetestować. Zrobić testy nie tylko jednostkowe ale i integracyjne. Ciężko o to, jak wszyscy na świętach :stuck_out_tongue:

Już naprawili. Przynajmniej u mnie działa.

Teraz działa w kratkę. Rano działało ale już nie :slight_smile:
I jesli mi powiesz że wszyscy poszli na urlop bo święta, to nie wiem gdzie pracujesz ze taki rarytas masz. Wyjątkowo z powodu pandemii jest więcej wolnego ale przecież większość branży pracuje. Ok połowa poszła na świąteczną przerwę ale nigdy nie ma sytuacji żeby poszli wszyscy. Jest okrojony skład to może dłużej trwać ale żeby trwało to tak długo to już jest ignorancja albo … .

Pracuję w…Game Devie :stuck_out_tongue:
Co prawda nie w Blizzardzie, ale nadal. Tak czy inaczej - tworzenie gier, łatanie ich itd. to system naczyń połączonych. Masz grafików, masz testerów, programistów, game designerów itd. itp.

Generalnie jak testerzy są na urlopie to kto przetestuje? Jak programiści to kto bugi załata? Do tego dochodzi fakt, że Blizzard ma więcej jak jeden tytuł o który musi dbać.

Innymi słowy - polecam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości :wink:

Pozdrawiam

To tak jak w restauracji powiedzieć że dziś kuchnia zamknięta gdyż wszyscy kucharze mają przerwę świąteczną. :slight_smile:

u mnie nadal nie ma portretów i też co chwila rozłącza serwer…