Gra od razu przy starcie nie działa

Witam.
Dzisiaj zakupiłem StarCraft Remastered. Przy uruchomieniu gry występuje następujący komunikat "StarCraft is missing game data and cannot start. Try reinstaling the game."Grę już dwa razy przeinstalowałem co w niczym nie pomogło i komunikat nadal się pojawia, a gry nie idzie uruchomić.
Proszę o informację co mam zrobić żeby grę można było uruchomić.
Nie ma żadnego kodu, jakby ktoś pytał.
Dziękuję i pozdrawiam.

1 polubienie

Witam, mam dokładnie ten sam problem, postępowałem zgodnie z instrukcją w poniższym linku, niestety bez efektów.

Pozdrawiam.

Jeden z naszych graczy znalazł już rozwiązanie tego problemu.

Problem został też przekazany zespołowi odpowiedzialnemu za grę StarCraft: Remastered. Mamy więc nadzieję, że zostanie kompletnie rozwiązany niebawem. Dziękujemy serdecznie za cierpliwość.

U mnie nie działa. Zmieniam język na polski i angielski i dalej gra się nie uruchamia. Robicie z tym coś, czy czekacie, aż problem sam zniknie?

Przetestuj zmianę regionu (ikonka globu koło wersji gry, nad przyskiem GRAJ) i zaloguj testowo na przykład region Asia.

Jeśli chodzi o ogólne poprawnienie tego błędu, to jak wspomniano wcześniej, sprawa została już przekazana do zespołu zajmującego się grą, ale nie mamy informacji kiedy problem będzie do końca rozwiązany.

Witam.
Odinstaluj grę i ponownie zainstaluj, tylko w języku angielskim, po czym uruchom i w opcjach w grze wybierz język polski. Gra poprosi o zrestartowanie i to należy zrobić, po czym ponownie uruchomić. Gra zaktualizuje do wersji polskiej i się uruchomi po polsku.
U mnie to zadziałało.
Pozdrawiam.

Ciekawe. Proponuję reinstall gierki.