Gra offline w Starcrafta 2

Nie mogę grać offline w Starcrafta 2 bo trzeba jakiejś autoryzacji!!! Spędziłem nad tym 4 godziny i nic! Aplikacja do autoryzacji ciągle tylko coś przygotowuje, ale nie wiem co! Weźcie coś z tym zróbcie!!!

Jakkolwiek StarCraft 2 ma zasadniczo opcję gry offline, to są z tym związane pewne ograniczenia. Więcej na ten temat w naszym artykule pomocy. Prawdopodobnie chodzi o aktualizację lub konieczność zalogowania raz na 30 dni.

Mam to samo. To jest jakiś skandal. Jakiej autoryzacji potrzeba, żeby zagrać sobie w grę za którą dałem sporo kasy. Od lat spokojnie grałem, a teraz jakeś sztuczne problemy. Ponadto, chcą weryfikacji, ale weryfikacja jest niemożliwa, bo brak połączenia z usługami blizarda!!!

Nie już wiem o co chodzi! Jak ktoś ma płytę do gry to musi mieć ją w napędzie jeśli chce grać offline! To jest autoryzacja! :grinning: Nie wiem jak u innych, którzy zakupili grę tylko w wersji elektronicznej, ale ok. Poza tym mam jeszcze pytania:
1.Jak brzmi dodatkowa komenda, którą można wpisać w battle necie w opcjach gry, aby gra uruchamiała się automatycznie na pełny ekran, ale w oknie ?
2. Jak grać w zwykłe mapy (nie w kampanię) tak jak starcrafcie 1 w grę swobodną, offline ?

Witam mam podobny problem jestem zalogowany , zrestowałem konto , sprawdziłem czy nie mam zablokowanego , dodatkowo uruchamiałem z oryginalną płytą w napędzie i nic .
Cały czas mam problem po uruchomieniu gry nie mogę się połączyć z serwerem wyskakuje info że trwa przerwa techniczna w usłudze na battle net proszę spróbować później …

Fatalna sytuacja - nie sądziłem że tego mogę się spodziewać od blizzarda - stary fan

Może sprawdź dzisiaj może nie ma już prac konserwacyjnych zapowiadali, że będą.

Tanatos rozwiazales problem bo mam to samo?