Gra offline w Starcrafta 2

Nie mogę grać offline w Starcrafta 2 bo trzeba jakiejś autoryzacji!!! Spędziłem nad tym 4 godziny i nic! Aplikacja do autoryzacji ciągle tylko coś przygotowuje, ale nie wiem co! Weźcie coś z tym zróbcie!!!

Jakkolwiek StarCraft 2 ma zasadniczo opcję gry offline, to są z tym związane pewne ograniczenia. Więcej na ten temat w naszym artykule pomocy. Prawdopodobnie chodzi o aktualizację lub konieczność zalogowania raz na 30 dni.

Mam to samo. To jest jakiś skandal. Jakiej autoryzacji potrzeba, żeby zagrać sobie w grę za którą dałem sporo kasy. Od lat spokojnie grałem, a teraz jakeś sztuczne problemy. Ponadto, chcą weryfikacji, ale weryfikacja jest niemożliwa, bo brak połączenia z usługami blizarda!!!

Nie już wiem o co chodzi! Jak ktoś ma płytę do gry to musi mieć ją w napędzie jeśli chce grać offline! To jest autoryzacja! :grinning: Nie wiem jak u innych, którzy zakupili grę tylko w wersji elektronicznej, ale ok. Poza tym mam jeszcze pytania:
1.Jak brzmi dodatkowa komenda, którą można wpisać w battle necie w opcjach gry, aby gra uruchamiała się automatycznie na pełny ekran, ale w oknie ?
2. Jak grać w zwykłe mapy (nie w kampanię) tak jak starcrafcie 1 w grę swobodną, offline ?

Witam mam podobny problem jestem zalogowany , zrestowałem konto , sprawdziłem czy nie mam zablokowanego , dodatkowo uruchamiałem z oryginalną płytą w napędzie i nic .
Cały czas mam problem po uruchomieniu gry nie mogę się połączyć z serwerem wyskakuje info że trwa przerwa techniczna w usłudze na battle net proszę spróbować później …

Fatalna sytuacja - nie sądziłem że tego mogę się spodziewać od blizzarda - stary fan

Może sprawdź dzisiaj może nie ma już prac konserwacyjnych zapowiadali, że będą.

Tanatos rozwiazales problem bo mam to samo?

Tak trzeba daną mapę dodać w trybie offline do poczekalni, powinno automatycznie dodać do gry offlline. Potem znalezienie danej mapy w trybie offline może być nieco problematyczne bo jakoś dziwnie się wyświetlają. Ale poza tym mi np. wszystko działa. Słabe też jest to, że pobierasz po jednej mapie. Powinni dodać przycisk ,dodaj do poczekalni wszystko " albo coś innego by pobrać wszystko do gry offline.
Pozdro