Kampania Wings of Liberty - błąd w opisie

Drodzy Gracze, szanowny Supporcie,
ponieważ jestem świeżym graczem SC II i nie do końca wszystko rozumiem, chciałbym podpytać czemu po ukończeniu wszystkich misji Wings of Liberty na poziomie normalnym widnieje napis w moim profilu: “Wings of Liberty - wszystkie misje łatwe”.

Nie jest to uciążliwe, gdyż gra jest naprawdę świetna, lecz zaczynam przechodzić na poziomie normalnym epizod II “Heart of the swarm” i chciałbym uniknąć opisu, że przeszedłem wszystko na łatwym poziomie.

Czy ktoś, coś może mi doradzić? To błąd nie do naprawienia? Czy jak przejdę wszystkie misje na trudnym poziomie to opis się nie zmieni?

Pozdrawiam,
Samurai

1 kampania ma 29 misji z czego część jest opcjonalna. Jak dobrze pamiętam 3 misje są do wyboru plus 1 ukryta.
Jak zrobisz tylko te 25 misji to wyskakuje informacja że zrobiłem kampanię na łatwym.
Następne kampanie nie mają tego problemu bo tam nie mamy takiego wyboru.

Według profilu na stronie wynika że nie masz zaliczonej godziny zero na normalnym poziomie. Trochę to dziwne ale może zrobiłeś ją na łatwym, albo co bardziej prawdopodobne profile na stronie kłamią.

1 polubienie

Miło, że odpowiedziałeś :slight_smile:
Policzyłem i sprawdziłem - wykonałem 28 misji wszystkie na normalnym poziomie. Misje do wyboru oczywiście wykonałem na oba sposoby.

Nie miałem pojęcia o ukrytej misji - dzięki już wszystko wygooglowałem ^^
Przejdę jeszcze raz epizod I na trudnym poziomie, zaś zanim udam się na planetę Char wykonam misję dodatkową która ponoć ma się odblokować gdy wykonam kilka sekwencji w misji “Media Blitz / Medialne rewolucje”.

Dziękuje i pozdrawiam.

Temat do usunięcia.

1 polubienie