Nowa kampania w StarCraft II

Witam,
Zastanawiałem się ostatni czy blizzard ma zamiar wydać jakąś nowa kampanie.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Według mnie mogliby rozwinąć wątek wojen protosów i rządów Mengska.

2 polubienia

Pewnie, że by się przydało, ale raczej tego nie zrobią. Chociaż jest dodatek Kampanii: Tajne Misje Novy. Czemu by nie zrobić kampanii z innymi Bohaterami… Mogli by. Bardziej ciekawi mnie kiedy jakaś nowa mapa do współpracy dojdzie. Bo map mało a dowódców, więcej niż map.

3 polubienia

To jest smutne, że jest tylu bohaterów, których moglibyśmy poznać bardziej, a nie ma o nich kampanii. Zmarnowany potencjał…

2 polubienia

Też tak uważam. Skoro Nova ma kampanie to czemu nie zrobić i z resztą Bohaterów.

1 polubienie

Mogliby zrobić kampanię Alaraka o poszukiwaniu nowego domu, bo po LotV Tal’Darimowie opuścili przecież Slayn albo kampanię Abathura/Zagary/Stukova o tym co się stało po odejściu Kerrigan. Nie wydaje mi się jednak, żeby coś powstało, bo w planach budżetowych na 2020 nie było StarCrafta :frowning:

1 polubienie

Dokładnie! Myślę, że Alarak i Stukov byliby idealni na następne 2 DLC, ale pewnie przez różne cięcia ich nie zrobili. O Zagarze i Abathurze wiemy chociaż co nieco z książki Evolution, Dehaka pewnie nadal podąża za esencją, którą gromadzi Rój, za to losy Stukova są zupełnie nieznane.

1 polubienie