Po co to forum istnieje?

Przecież to jakiś żart. Przychodzę po niemal półrocznej przerwie a tu dominują wątki z 0 lub górą 1 odpowiedzią. Polska już nie gra w SC2 ? Współczuję wszystkim moderatorom siedzącym na tym forum i czekającym całe tygodnie\miesiące aż ktoś doda jakiś wpis. Chyba lepiej będzie zakmnąć to forum i zostawić jedynie wsparcie techniczne.

Idź na forum US. Tam jest duża aktywność. Polaczki muszOM na chleb zarobić i nie mają siły ani czasu na wojnę w kosmosie. :wink:

Na forum US wchodzę regularnie i tam oczywiście jest dużo więcej osób do pogadania, ale i nawet US już powoli spada na psy. Ludziom ta gra chyba się znudziła do końca. Nie ma kontentu, skórek, anonsjerów, nowych dowódców co-op to zostali sami weterani wiecznie kłócący się o balans i statystyki turniejowe. Swoją drogą to od czasu do czasu fajnie jest pogadać o SC2 z kimś z kraju.

1 polubienie

no cóż - community zmalało, ale też i gra najnowsza nie jest :wink: Spróbuj wejść do fanowskich grup czy to na FB czy to na Discordach. Generalnie community się poprzenosiło, ale nie umarło :slight_smile:

A swoją drogą to czy ktoś z Was monitoruje populację SC2 ?
Ja raz na jakiś czas wchodzę na Rankedftw i wg tego serwisu globalna populacja spadła do ok. 185k ludzi ! Wiem że nie z wszystkich regionów statystyki są pobierane poprawnie, ale fakty nie pozostawiają złudzeń - to koniec SC2. W tej chwili w grę gra mniej osób niż w czasach gdy gra była płatna. Chyba czas już odinstalować grę… ? Co o tym sądzicie ?

Sądzę, że można grać :slight_smile: osobiście zrobiłem maraton z kampaniami i dodatkiem novy i grało mi się przyjemnie - dofarmiłem nawet kilka achievementów przy okazji.

Jeśli idzie o grę rankingową to dawno nie odpalałem tego trybu.

Zaś pamiętajmy, że SC 1 ma swoich fanów, więc wątpię, aby gra zmarła całkiem. Co prawda w najbliższym czasie na SC3 bym nie liczył, ale mimo upływu lat to nadal solidna produkcja i klika się przyjemnie :slight_smile: