Powrót po 7 latach

Witam. Napisałem na forum ogólnym ale zapytam też tu. Zaznaczam, że jestem boomerem pod 40stke. Nigdy w nic nie grałem oprócz sc2. Chcę wrócić po 7 latach. Mam 3 płyty sc2 kupione z 7 lat ten na każdą rasę z kluczami. Aktualnie mam lapka bez napędu. Co mam zrobić żeby zagrać znowu. Mogę zainstalować online i tylko wpisać klucze czy muszę instalować znów plyty? I czy moje konto jest dalej aktualne? Na battlenecie jest a w grze?

Witaj!
Każdy klucz do gry może być wykorzystany tylko raz, dodajemy taki klucz do konta Battle.net gdzie pozostanie dożywotnio. Sam klucz nie jest już po dodaniu do konta potrzebny a do gry mamy całkowity dostęp po prostu logując się do konta do którego dany klucz został dodany. Tak więc zaloguj się do konta Battle.net na którym masz gry i pobierz Battle.net Desktop app Zainstaluj aplikację i zaloguj się do aplikacji korzystając z danych konta z grą a tam znajdziesz opcję instalacji i uruchamiania gry.
Pozdrawiam

Witajcie. Mam podobny problem. Tylko że ja nie jestem graczem internetowym i wole pobawić się w fabule i aby włączyć po raz pierwszy grę muszę mieć połączenie z battle.netem którego nie mogę wykonać. Są prowadzone jakieś prace techniczne?

A ja wróciłem po paru latach, wykupiłem grę za 60 € i widzę wielki progres, inaczej się gra, niby to starcraft2 alle jest na duży ++ Polecam każdemu, nie jest duży wydatek a gra się niesamowicie

Nie wiem czy mogę potwierdzić, ponieważ nie mogę włączyć. Battle.net nie odpowiada :unamused:

Witaj!
Jeśli w dalszym ciągu masz trudności z logowaniem do konta Battle.net wykonaj prosze następujące polecenia:
1). Zablokuj programy bezpieczeństwa: Rozwiązywanie Problemów z Programami Bezpieczeństwa - Pomoc Blizzarda
2). Wyłącz aplikacje uruchamiane w tle: Zamykanie Aplikacji w Tle - Pomoc Blizzarda
3). Upewnij się że nie korzystasz z połączeń VPN / Proxy: Disabling Proxy Settings - Blizzard Support
4). Zresetuj Urządzenia Sieciowe: Restartowanie Urządzeń Sieciowych - Pomoc Blizzarda
5). Odnów IP: Zwalnianie i Odnawianie Adresu IP Oraz Opróżnianie DNS - Pomoc Blizzarda
6). Ustaw publiczne adresy DNS: Public DNS  |  Google Developers

Jeśli wykonanie wyżej opisanych kroków nie przyniesie resultatu to bardzo proszę o wykonanie testów połączenia pathping i traceroute utworzenie plików systemowych i kontakt z naszym działem wsparcia
Pozdrawiam