Problem graficzny

Witam serdecznie!

Mam pewien problem graficzny z SC2. Otóż raz na jakiś czas podczas rozgrywki całkowicie wywala mi “kolorki”. Dzieje się tak raz, dwa razy dziennie. Zdążyłem na szczęście zrobić jedno zdjęcie telefonem (bo screena się nie dało)

zapodaj. net/images/5ce645ac4ab2f.jpg

I teraz pytanie : Czy ktoś wie o co może chodzić? Gra się na kilkanaście sekund zatrzymuje, a potem resetuje się PC, choć czasami wraca do normy i wyskakuje chmurka, że sterownik przestał działać ble ble ble. Po zaktualizowaniu sterowników nVidia (z dnia 06.11.2020) problem nie zniknął. Podobnie bywa też w SC1 i…właściwie tylko w tych dwóch grach! Inne działają bez zarzutów. Jak wyskakuje mi taki ekran, to całość zaczyna błyskać, że oczy bolą.

Sprzęt:
Core i5 760
8GB ddr3
GeForce 750Ti
SSD

Czy ktoś też się spotkał z czymś takim? Dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Potwierdzam że z sc2 coś jest nie tak i tylko z nim. Ja mam mniejsze problemy bo u mnie co pewien czas robi się czarny ekran na około 2-5 sekundy i potem wszystko wraca do normy. Co ciekawe to nieraz mam włączone 2 monitory i przy dublowaniu na 1 obraz ok a na drugim są problemy. Problem występuje głównie jak mam w systemie włączone 2 wyjścia obrazu (a może tylko wtedy tyle że przy wyłączonym TV - który jest 2 monitorem - nie wiem że mam dublowanie włączone).
W diablo nie kojarzę żeby takie rzeczy się działy.
Co do doradzenia nic nie pomogę a że gra jest na takim etapie wsparcia to nie liczył bym na naprawę - co najwyżej kiedyś wyłączą wsparcie dla windows 7 i 8