Problem z aktualizacją w grze Sc2

Wchodzę sobie na BN.
Klikam sobie, że chcę żeby ściągnęło i zainstalowało mi aktualizację do gry Sc2.
Jednak…
Nic takiego się nie dzieje. Piszę, że czeka na inną aktualizację.
ok…
Sprawdziłem inną grę i tam zrobiłem tak samo.
Jednak tamta gra pokazuje dla mnie taką samą informację.
Nie bardzo wiem jak rozwiązać ten problem i nawet zmieniłem dysk żeby ta aktualizacją się zmieścić mogła.

Trudności których doświadczasz mogą być wywołane przez kilka czynników jak na przykład problemy z połączeniem, konflikty z innymi aplikacjami oraz brak uprawnień administratora uniemożliwiający dokonywanie zmian w folderach.

Przygotowałem kilka kroków naprawczych których powinno wyeliminować te trudności i umożliwić Ci pobranie gry:

1). Zablokuj programy bezpieczeństwa: Rozwiązywanie Problemów z Programami Bezpieczeństwa - Pomoc Blizzarda
2). Wyłącz aplikacje uruchamiane w tle: Zamykanie Aplikacji w Tle - Pomoc Blizzarda
3). Usuń pliki Battle.net: Usuwanie Plików Battle.net - Pomoc Blizzarda
4). Upewnij się że nie korzystasz z połączeń VPN / Proxy: Disabling Proxy Settings - Blizzard Support
5). Stwórz nowe konto użytkownika Windows: Creating a New Administrator Account - Blizzard Support
6). Napraw pliki gry: Naprawianie Gier Battle.net - Pomoc Blizzarda

w ostateczności odinstaluj i zainstaluj aplikację całkowicie.

Przez ostatni czas trochę po myślałem o tym problemie i w końcu posprawdzałem wypisane punkty przez autora wyżej i powiem tak:

  1. Do programów bezpieczeństwa nigdy nie zaglądałem i nigdy nie blokowałem. Przed wyskoczeniem błędów w grze nie miałem problemu z tym aspektem.
  2. Tutaj też nie miałem problemów, bo zawsze jak włączam BN to muszę wszystko wyłączyć bo jak gram to laguje czasami mocno.
  3. Tutaj wcale nie zamierzałem się bawić.
  4. Takie rzeczy zawsze były włączone bo jakoś sprawdziłem i wcześniej nie miałem problemów.
  5. W swoim systemie nie zamierzałem grzebać. Aż taki problemów to nie było.
  6. Plików gry nie dało rady naprawić bo jak widniała na guziku napis aktualizacja to nie dało się kliknąć opcji naprawy plików. Jednak zrobiłem to wcześniej i nie wykryło błędów.

Najpierw wczoraj odinstalowałem sobie BN. Ucieszyłem się, bo zrobiło się dużo miejsca na dysku systemowym. Mogłem zainstalować aktualizację do Win 7. Potem zainstalowałem z powrotem BN i okazało się że gra działa prawidłowo. Problem naprawiony. Powiem jeszcze, że musiałem pobrać najnowszy installer BN z oficjalnej strony.

Thx za wskazówki Support