Problem z folderem BE na dysku systemowym

Dzień dobry wszystkim pomocnym,

Mam problem z folderem ważącym ponad 4 GB na dysku systemowym w plikach ukrytych.
W folderze pod nazwą Program Data. Tam jest dalej folder pod nazwą Blizzard Entertainment. W nim dalej jest folder pod nazwą Battle.net. w nim znajduje się folder Cache i to on ma aż 4 GB. W nim jest bardzo dużo folderów które zajmują niewiele.

Teraz najważniejsze jest pytanie do tego:
Czy mogę usunąć ten folder i czy po tym procesie gra będzie chodziła płynnie i będzie w ogóle się uruchamiała??

Pozdrawiam,

Ten folder jest głównie wykorzystywany przez aplikację Battle.net. Jest on jednym z 4 folderów zalecanych do usunięcia w czasie reinstalacji aplikacji. Usunięcie go nie powinno spowodować problemów z samą grą, ale może z pewnością wpłynąć na działanie aplikacji. Jeśli chcesz, możesz na początek go tymczasowo przemianować (zmienić nazwę foldera na inną) i sprawdzić jak zachowa się gra/aplikacja.

Ok rozumiem. Zrobię sobie reinstalację aplikacji i zobaczę co się stanie i odpiszę.

EDIT: Zrobiłem reinstalację gry co okazało się niepotrzebne. Usunąłem ręcznie oba foldery i okazało się to bardzo potrzebne i przydatne. Teraz wszystko działa jak powinno. Thx za pomoc.