Problem z odpaleniem gry. Niewykrywa karty graficznej

Witam mam problem z odpaleniem gry.

Od kilku lat gre mialem zainstalowana ale nie uruchamiana.
Po odpaleniu Battle.net pobrala mi sie aktualizacja do obecnej wersji gry. Jak chce uruchomic to mi ekran komputera miga, robi sie czarny po czym na sekunde obraz wraca, znow sie robi czarny, znow wraca. Po kilku razach, wypluwa mi blad

Brak numeru kodu bledu
“Urzadzenie graficzne nie jest dostepne. Sprobuj uruchomic ponownie gre lub caly komputer. Jesli nie uda ci sie rozwiazac problemu. wehdz na strone pomocy technicznej -blizzard.com/support gdzie uzyskasz wiecej informacji”

Uruchamialem agenta ponownie, uruchamialem gre ponownie, uruchamialem komputer ponownie. Zainstalowalem najnowsze sterowniki od Nvidii, przeinstalowalem gre. Nic nie dziala. caly czas ten sam problem.

Siema!
Jaki masz dokładnie komputer, w sensie jego konfiguracji? Najpierw spróbuj przed uruchomieniem gry:

  1. Wyłączyć antywirusa
  2. Jeżeli jesteś na lapku upewnij się, że korzystasz z karty graficznej dedykowanej, nie zintegrowanej
  3. Wyłącz nakładkę GeForca, tej dla gier
  4. Odnajdź plik starcraft2.exe i zaznacz, żeby uruchamiał się jako administrator
  5. Zmień w battle.necie wersję na 32- bitową

I daj znać czy coś pomogło :wink:

W opcjach na battlenecie zrobilem zastosowalem opcje “wyzeruj opcje w grze” po czym gra mi sie normalnie odpalila. :grimacing: :flushed:

Dzieki za pomoc.

P.S Myslalem ze jak sie przeinstaluje gre to wszystkie ustawienia sie automatycznie zeruja.

O widzisz, czyli to ta opcja co chciałem ją w kolejnym kroku polecić, a w sumie powinienem na początku - ale doskonale, że już działa, miłej zabawy! :slight_smile: