Problem z zalogowaniem się na Battle.net

Od kilku dnia mam problem z zalogowaniem się na Battle.net.
Opiszę co się działo przed wystąpieniem problemu.
Kilka dni temu. Zalogowałem się na Battle.net.
Zobaczyłem, że jest nowa aktualizacja. Kliknąłem, żeby rozpoczął się jej proces. Wtedy po sekundzie, Battle.net wylogował się i zakał zalogować się ponownie.
Wpisałem hasło i okazuje się, że wcale nie mogę się zalogować.?!? W takiej sytuacji można czuć się oszukanym. Jednak okazuje się, że zauważyłem następujący błąd o określonym numerze : BLZBNTBGS80000011.

Pytanie: jak rozwiązać ten problem?
Pytam bo już drugi tydzień grać nie mogę…

Na pewno powiem, że usunąłem folder Cache w plikach ukrytych oraz zainstalowałem nową wersję BN i nic nie dało pozytywnego.

na forum blizzarda nie otrzymasz odpowiedzi…

  1. Dlaczego na tym forum nie otrzymam odpowiedzi?
  2. Gdzie powinienem na tym forum przepisać ten problem, skoro jest to problem związany z Clientem firmy Blizzard?

Nie otrzymasz żadnej odpowiedzi od nikogo. Może jedynie “Worm” jako jedyny coś Ci odpisze ale wątpię. Gra i jej obsługa techniczna jest już totalnie martwa. Przy SC2 została dosłownie garstka ludzi którzy zmieniają mapy co jakiś czas, naprawiają drobniejsze bugi wprowadzają zmiany w balansie itp.

Dodatkowo ladder jest dosłownie naszpikowany smerfami z wyższych lig, a sama gra jest bardzo podatna na złośliwe ataki hakerów tak jak ostatnio w sekcji custom. Nie ma sensu grania w SC2 chyba że jesteś loserem bez pracy, dziewczyny, przyjaciół, życia towarzyskiego itp i SC2 to jedyny sens Twojego życia.

Taka prywatna refleksja…