Propozycja do co-opa!

Witam ludziska, chciałbym się o coś zapytać, czy wam co-op wydaje się… powoli nudny? Bo ja bym miał propozycje do ulepszeń do tego trybu na tyle, aby można spędzić dużo czasu przy tym trybie, oczywiście nie patrzmy na aktualny balans, tylko na to co by mogli dodać ciekawego, ale przechodząc do tematu:

  1. Więcej zestawów mocy/więcej wyborów - wiele z was kojarzy pewnie coś takiego jak “zestaw mocy”, aktualnie czuje taki nie dosyt, ponieważ po wbiciu 90 lvla mistrzowskiego mam już wszystkie możliwe punkty mistrzowskie, z tego 30 punktów na zestaw, wydaje wam się że to za mało? Ja myślę, aby oni dodali więcej wyborów dla zestawów mocy, albo liczebność tych zestawów np. Skrócenie czasu budowy budowli albo zwiększenie ich wytrzymałości dla takich postaci jak zeratul, czy zagara. Ogółem to tylko przykład, ale taką propozycją by nikt nie pogardził.

  2. Więcej punktów mistrzowskich - skoro jesteśmy przy zestawach mocy, i ich liczebności, to też fajnie, by było dać więcej punktów mistrzowskich tak, aby lvlowanie do 1000-cznego lvla, miało więcej sensu, no bo przecież wiemy że na świecie jest wiele takich, którzy mają wysokie lvle jak właśnie 1000 lvl.

  3. Ciekawsze poziomy trudności - nie dawno dostaliśmy poziomy trudności jak brutalny+, brutalny+1 itp. jednak co z tego skoro te nowe poziomy trudności, to tylko losowy mutator? Fajnie byłoby jakby zamiast losowych mutatorów byłoby np. hybrydy już od pierwszej fali, mocniejsze jednostki lub większa ich liczebność, albo jeszcze jakieś jednostki innych dowódców u wrogów, takie jak: Kolosy Karaxa, Statek matka taldarimów, Tyranozory dehaki, albo galeony Hana i Hornera. No powiedzcie, czy takie coś byłoby ciekawsze z połączeniem, tych poprzednich propozycji? Bo dla mnie byłoby ciekawsze niż jakieś losowe mutatory.

  4. Mapy dla większej ilości osób - wiele osób pewnie by chciało pograć w co-opa, ale w trójke niż w dwójke, więc zadam pytanie, czy standardowe mapy w większym rozmiarze dla więcej osób byłoby dobre? Bo jak dla mnie miałoby to dużo sensu, jak np. pociągi gdzie mamy 4 tory zamiast 3, a w każdej fali nadjeżdża więcej niż jeden pociąg, albo też świątynia w przyszłości miałaby więcej, alei i więcej zrespionych molochów, oczywiście przy tym można by też zrobić więcej map, jak np. Coś na wzór misji z lotv, kiedy my musieliśmy przebudzić czyścicieli, aby ci mogli wybić różne zergi.

Ogółem to tyle z mojej strony, można oczywiście zaproponować swoją propozycje na co-opa, aby z tego zrodziła się bardzo ciekawa pogawędka. Miłego dnia! :slight_smile:

2 polubienia

To są ciekawe propozycje, ale raczej Blizzard nic z tym nie zrobi. Ostatnio nastawiony jest na zarabianie, czyli upychanie nowych bohaterów na stare mapy. Może by zrobili nowe kampanie z Bohaterami z coop-a jak jest np. z Novą i te opcje prędzej widzę bo przeca, będzie płatna jak kampania Novy hue hue huaaa ! :wink:

1 polubienie