Szukanie kontaktu do moderatorów

Czy ktoś wie gdzie mogę szukać kontaktu (po angielsku) by otrzymać pomoc od moderatorów forum, ale poza forum?

Rozmawianie na temat moderacji forum to złamanie regulaminu, pomoc techniczna mi w tym nie pomoże, flagowanie postów nie jest wstanie nic zrobić, opcji bezpośredniego kontaktu nie ma, a przydałaby mi się pomoc.

Czy ktoś zna jakiś adres email na który mogę spróbować się skontaktować?

Siema!

A czego potrzeba?
Chodzi o jakieś tematy związane z grą czy związane ze społecznością poza grą?

Związane z społecznością na oficjalnym forum Blizzarda.

Forum angielskie na serwerze amerykańskim jest centrum angielskiej społeczności (jest tam dużo graczy zarówno europejskich jak i amerykańskich) i forum jest dosyć aktywne, ale jest kilka trolli, którzy po prostu próbują zepsuć forum - rekord pewnej osoby to założenie ~8 kont w ciągu godziny do trollowania.

Jestem świadomy pewnych rzeczy O Których Nie Wolno Wspominać Bo Wspominanie Jest Wbrew Regulaminowi i to akceptuję.

Po prostu chciałem poprosić Blizzarda o przywrócenie niektórych opcji do domyślnych w formacie forum, które obecnie są wyłączone/zmienione:

  • By regular - trzeci poziom konta na forum zdobyty dzięki wysokiej aktywności i niebyciu flagowanym, był wstanie samodzielnie chować tematy i posty poprzez flagowanie
  • Zwiększenie dziennego limitu flagowania, przynajmniej dla osób z regular
  • IP Ban Gdyby Ktoś Mógł Poświęcić Chwilę Na Zajęcie Się Sprawą.

Wiem, że pierwsze dwie opcje nie są problemem, czytałem trochę o formacie forum i jego możliwościach na stronie firmy, która zajmuje się dystrybucją (?) formatu forum. Ale cóż, spodziewam się, że reprezentantów Blizzard Activision sam będę musiał przekonać.

myślę, że najlepiej napisać ticket - po prostu - i wyjaśnić sytuację :slight_smile: Skontaktuj się z działem pomocy - Pomoc Blizzarda

Sprawa zostanie zapewne przekazana, gdzie trzeba :wink:

1 polubienie

Ticket nie ma takiej kategorii :frowning:

wybierz konto → inny problem :slight_smile: Potem “skontaktuj się z nami”

lub użyj tego linku! :slight_smile:

https://eu.battle.net/support/pl/help/contact/253/ticket

1 polubienie