Wchodzenie do poczekalni

Witam. Nie wczytują się mapy z Salon Gier/ Kampanie (niestandardowe).
Stwórz poczekalnię -> Strumieniowanie danych -> Wchodzeenie do poczekalni … i tu komunikat : “Wystapił tymczasowy problem z twoim żądaniem. Sprobuj ponownie.” i tak za każdym razem - kampania dla jednego gracza działa poprawnie …

4 polubienia

Mam dokładnie ten sam problem, od wczoraj… czyli nie jest to problem jednostkowy…

1 polubienie

Błąd
Wystąpił tymczasowy problem z twoim żądaniem. Spróbuj ponownie.

Tak ja też mam z tym problem już od około 24 grudnia, ale u mnie też nie działają w ten sam sposób mapy ze współpracy.
chciałam to zgłosić do żądań pomocy, ale chyba niema już tej opcji jak również czatu gdzie bezpośrednio można było porozmawiać z kimś od nich z pomocy.

Niestety to problem globalny, to chyba “świąteczna wersja koronawirusa” rozłożyła cały system blizzarda -

No ok, ale może ktoś wie o jakimś oficjalnym komunikacie w tej sprawie, który coś więcej wyjaśnia.

Witam mi napisało ulepsz swojego klijenta gry więc chodzi tu o wykupienie nowszej wersji . Chyba pewności nie mam

Dzięki za info, potrzebuję jeszcze wiedzieć dokładnie o co to chodzi by wiedzieć jak to zrobić.

mam ten sam problem ktoś wie jak to naprawić ??

Za duże obciążenie serwerów … NIe wyrabiają się - problem znika w BARDZO wczesnych godzinach porannych … tak 3 lub 4 rano … PODOBNO nad tym pracują …