Wyświetla mi degradacje do brąz 3 kiedy jestem w diamencie

Czy to błąd czy faktycznie z MMR +3500 będę w lidze brąz 3. Dawno nie grałem 1vs 1. Od kilku sezonów gram tyle żeby wbić ligę a potem spokojnie grać z odpowiednią obwódką w coopa, albo inne gry.
Dla pewności zagrałem jeszcze 1 mecz, przegrałem i widzę że grozi mi brąz 3.
Dodam że podobny widok widziałem na innych profilach.

Nie zależy mi na samym diamencie a na spokoju który daje taki kolor obwódki.

1 polubienie

Siema!

To jest bug i trzeba poczekać na hotfix :slight_smile:

Pozdrawiam

1 polubienie

Dzięki.

Już bałem się że może jakąś rewolucję w postaci resetu MMR robią, albo że trzeba sporo grać żeby nie wyzerowało MMR.

W 2020 juz byla taka akcja - Wowczas blizzard przynajmniej dal znac, ze reaguje, w tej chwili nie dzieje sie nic - Brak nowych map na nowy sezon, brak balance changes, 0 wzmianki o przygotowywanym fixie dla lig.

Worm - skad pewnosc ze hotfix sie pojawi?

W necie są artykuły że zwolnili prawie 200 osób, mimo rekordowych przychodów. Pewnie sc2 też się oberwało. Dla przypomnienia w 2020 roku gra przestała być rozwijana i też masa ludzi odeszła od sc2 u nich.
Fakt mapy się miały nadal pojawiać, nie te do coopa ale na laddera.
Pewności nie mamy że będzie naprawione, choć na 98% według mnie wszystko będzie w porządku.

Zakładam, że skoro mają umowy z różnymi organizacjami e-sportowymi do 2023 jak mnie pamięć nie myli - musiałbym przegrzebać bo była taka informacja podana.
No to zakładam, że do 2023 takie rzeczy będą łatane :slight_smile:

Cześć, mam identyczny problem i mimo jestem w GOLD, to pokazuje mi, że minimalny MMR mojej ligi to 4968, a maksymalny to 5098, i oczywiście degradacja do BRONZE. Przez to że pokazuje mi takie ramy MMR ligi w jakiej jestem to dostaję bardzo wymagających przeciwników.

W nocy z wtorku na środę mają być jakieś prace. Nowy sezon więc może.

Nowy sezon - bug dalej wystepuje. Brak nowych map, brak jakichkolwiek informacji o dzialaniach ze strony blizzarda. Na cliencie bneta wciaz wisi informacja o “nowym” sezonie 3cim 2020 roku - nawet tego nie sciagna. Na EU/US wersjach forum blizzarda jest zalew tematow odnosnie nie dzialajacego rankingu i 0 odzewu od blizzarda - Albo bardzo solidnie przeproszą za swoje postępowania albo nie wiem co zrobią, w innym wypadku nie widze przyszłości w ciepłych kolorach. To bardzo smutne.

Ja czekam do jutra i zobaczę co będzie (niby 2-3 w nocy prace będą)
Niestety gra jest porzucona. Na pewno miała potencjał na zarobek (war chesty, dowódcy), ale firma wybrała inną drogę. Można zrozumieć, ale jak na tak poważny błąd nikt nie chce się wypowiedzieć to bardzo źle świadczy.
Samemu z sentymentu i chęci utrzymania tytułu kupowałem dodatkową zawartość której tak na prawdę nie potrzebowałem. Planowałem więcej kupić, ale informacja o zaprzestaniu rozbudowy odebrała chęci. A do tego polityka studia świadczy że nawet jak będą przychody to i tak nie będzie wsparcia.

Okej, sa nowe mapy, zajebiscie, niestety ranking dalej szwankuje, na szczescie jest nadzieja na fix w przyszlosci odkad pojawil sie ten skromny patch. Fajnie by bylo, gdyby sie tez odezwali w tej kwestii.