Wystapil tymczasowy problem z twoim żądaniem

Błąd wystapil tymczasowy problem z twoim żądaniem. spróbuj ponownie.
pojawia sie za kazdym razem gdy chcę uruchomić jaką-kolwiek mape. dziala tylko Alcjone w dowolnych

2 polubienia

Mam to samo, nie mogę założyć poczekalni na mecz vs SI, bo mam ten sam błąd.

1 polubienie

Hej,
Mam to samo od wczoraj . Mało tego mogę dołączyć się do pojedynczych gier .

2 polubienia

Również mam ten sam błąd.
Dodam że wyczyściłem cache w folderze battle net i teraz jestem na etapie przeinstalowywania gry (70%). W trakcie instalacji sprawdzałem mapy w sekcji custom → melee i tylko na niektórych mogłem stworzyć lobby (Alcyone, Goldenaura). Z kolei w sekcji custom - > arcade jedynie “Starcraft master” mi działa. Dla innych gier przy tworzeniu lobby pojawia się wyżej wspomniany błąd.

2 polubienia

Daj znac czy reinstalacja pomogla :upside_down_face:

Niestety nie. Na amerykańskim forum założono już kilka wątków w tej sprawie i Blizzard nawet się nie odezwał. Nic, nawet najmniejszej informacji w styli "problem jest badany " itp. Żałosne.

od czwartku mam to samo , pomoc nie odpisuje :frowning: żenada

Myślę że ważnym jest zapytanie czy macie wykupioną pełną wersje gry?
Ja nie mam, więc moim pierwszym przypuszczeniem było, że ograniczyli możliwości gry w ramach “free to play” , no a raczej nie będą się tym chwalić na lewo i prawo :slight_smile:

Ja mam pełną wersję Wings of Liberty i Heart of the Swarm zakupione kiedy gra była płatna.

Na amerykańskim forum znalazłem wpis że jednak ktoś tam to niby bada.

No smieszny ten darmowy problem, dzis dziala Solaris, wczoraj nawet ze 3 mapy odpalaly. ciekawy ten przypadek "przypadkowej"losowosci dzialajacych map. zapewne trza poczekac na aktualizacje , :crazy_face:
Ponadto gdy przejdzie sie w tryb offline(wylaczy wifi uruchomi gre ) towszystkie mapy smigają bez problemu. A oznacza to jedno, cos namajstrowali na swoich serwerach z weryfikacja/autoryzacja.

Już pracują nad tym, ale nie wiadomo ile to potrwa. Gdyby obecny był stary zespół developerów którzy tworzyli grę, bug pewnie byłby naprawiony po kilku godzinach, a tak ta amatorka będzie się pewnie tym bawić jeszcze jakiś tydzień czasu.

1 polubienie

Ok chyba naprawione. Wczoraj już mi wszystko działało.

2 polubienia

:partying_face: U mnie też śmiga,chyba naprawione, powodzenia w bataliach

2 polubienia