Problemy w kampanii warcraft III Reforged

Do 4 misji (tej z posłańcem do brata ilidana Mulfuriona) w kampanii nag było wszystko dobrze. Od tej misji gra zaczęła się nagle bez powodu wyłączać gdy próbowałem grać, robić cokolwiek. Po wielu próbach pomyślałem, że to jest problem tylko w tej misji i kodem przeszedłem dalej. Pograłem kilka misji i problem znów się powtórzył w misji krwawych elfów z naprawą obserwatoriów. Co grę próbuje włączyć tego czy innego dnia to problem się powtarza. Jest jakaś szansa, że coś się poprawi??

3 polubienia

Miałem ten sam problem… pomogło ustawienie wszystkich opcji graficznych na najniższe

Jeżeli jesteśmy przy problemach z Reforged to w kampanii dodatkowej Rexxara po wejściu do osobnych lokalizacji np. tunele pod Orgrimmar i powrocie z nich nie wczytuje powracających bohaterów a tylko tekstury i to tak, że oprócz alt F4 nic nie da się zrobić. Wcześniej wyświetlał się w zapisanych grach folder Blizzard cos tam, a teraz go nie ma. Przeinstalowanie nie pomogło.

3 polubienia

mam ten sam problem. żenada :confused:

Tez mam ten problem. Czy pomoc techniczna zajela jakies stanowisko w tej sprawie?

To samo, obniżenie opcji graficznych nie pomogło. U mnie zdarzało się to wcześniej, jednak było to sporadyczne. Tej samej misji (4 misja strażniczek) po prostu nie mogę przejść bo po 5 minutach gra wyłącza się bez powodu. Jakieś pomysły?

1 polubienie

Dokladnie to samo mam ja i nic

Mam tak samo jak wy wywala mnie, pisanie do nich nie odnosi skutku zlewają ciepłym moczem. Kumpel z torrentów gra bez żadnych problemów może to jest rozwiązanie… Kasę to biorą szybko :slight_smile: Zmiana grafiki nie pomogła dajcie znać czy coś na to poradziliście?

czy cos sie zmieniło? czy dalej wydanie gry z przed 20 jakościowo bije na głowę odświeżone wydanie ? nie da sie grać wywala z gry nie laczy no takie cuda sie dzieja że to nie mozliwe ze ja za to zaplacilem… ale spoko idźmy dalej w wersje cyfrowe kiedyś wkładało sie gre do napedu i tyle w temacie a dzis? to jakas kompletna żenada