Warcraft 3 classic

Witam. Posiadam Warcrafta 3 Reforged oraz pudełkową wersję W3. Przy zainstalowaniu klasycznej wersji(z płyty) chciałem zaktualizować grę do najnowszej wersji(chyba tam jest 1.31 przed pierwszym patchem Reforged) i kiedy pobieram patch z internetu to od razu przechodzi mi na konto battle.net i nie da się nijak pobrać lepszej wersji gry( a chodzi mi już o patch od wersji 1.29 kiedy to jest dodany większy hud podczas gry). Czy jest ktoś w stanie pomóc z tym problemem?

Od momentu wydania wersji Reforged, klasyczna forma instalacji gry Warcraft III nie jest wspierana. Grę instaluje się poprzez zainstalowanie klieta gry Warcraft III: Reforged w aplikacji Battle.net.

Jeśli masz na koncie zakupioną grę Warcraft III: Reforged, to po zainstalowaniu masz dostęp do nowej wersji gry, oraz opcję w menu gry aby wybrać klasyczną wersję.

Jeśli na koncie Battle.net dodana byłaby jedynie klasyczna wersja gry, to nadal powinna być możliwość zainstalowania gry w wersji Warcraft III: Reforged. Po prostu po uruchomieniu, ta wersja gry będzie ustawiona na opcję klasyczną, bez możliwości zmiany na Reforged.

Dowiedziałem się tylko to co już wiedziałem:/. No ale skoro juz jesteśmy przy Reforged to czy jest możliwość zwiększenia liczby klatek na sekundę w menu głównym albo zmianę menu na menu z klasycznej wersji warcraft’a ?