Warcraft Classic

Witam mam problem mianowicie w3 calssic chodzi mi na 2 fps a na wersji z pirata mam po 150fps wiecie jak naprawic ten problem?

spróbuj dodać argument startowy “-graphicsapi Direct3D9” ogólnie klienta idzie odpalić na Direct3D9, na Direct3D11 i Direct3D12. potestuj se na którym będzie Ci najlepiej chodzić.
Oczywiście mówimy tylko o wydajności w grze, bo menu będzie lagować, bo to jest jakieś nieporozumienie i nie ma patentu na ten szajs który zużywa tyle mocy kompa co pięć warcraftów przedreforgowych odpalonych na raz na grze.

Jak będziesz miał masakre w menu to mam patent na biedaka żeby w menu kliknąć ctrl+enter przejść w tryb okienkowy i ustawić jak najniższą rozdzielczość. Idzie wtedy przetrwać te menu i po starcie gry szybko sobie ustawisz (prawdopodobnie wystarczy drugi raz CTRL+ENTER żeby powróciło do trybu ekranowego z poprzednią rozdzielczością.)

I też se na ram zerknij, bo W3R a stary W3 to niebo a ziemia.
Battle.net launcher + te menu które po wystartowaniu giery i tak zabiera pamięć w tle + wystartowana giera = lekko 2GB ramu na classicu. Stary W3 miał cztery razy mniej.

PS: Jak coś to battle.net launcher po odpaleniu W3 mozna wylaczyc, na warcrafta zle nie wplynie a ramowi ulży