[A][Polish] <Sarmatia> 4/8 Mythic


#1

We are a polish guild, looking for polish speaking players, to bolster our mythic roster and simply have fun with, therefore the rest of this post will be in polish.

O nas

Historia

SARMATIA powstała w 2005 roku, aby połączyć grających na serwerze Shadowsong-Aszune Polaków i stworzyć dla nich przyjazne miejsce - miejsce, do którego chce się wracać. Nasza Gildia skupia szanujących się nawzajem graczy, którzy pragną w spokojnej i przyjaznej atmosferze skosztować oferowanych przez Azeroth uroków i w milej kompanii wymienić poglądy na wiele spraw, nie tylko tych związanych z gra.

Sarmatia w social mediach

Nasz nowy kanał youtube/Our new youtube channel

Zapraszamy

Do wspólnej gry zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych grą wśród rodaków. Mamy w swoich szeregach zarówno doświadczonych graczy, jak i tych początkujących. Dla ułatwienia komunikacji posiadamy kanał TeamSpeak, na którym rozmawiamy nie tylko o WoWie :)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://sarmatia.org.pl/ tam znajdziesz nasz regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje, jeżeli będziesz zainteresowana bądź zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi. Pytania ingame proszę kierować do: Thrieli, Maelfasa, Chinoame albo Arivalda lub pytać o ich alty. Kontakt battletag: Thriela#2280, Blaszak#2100. Serdecznie zapraszamy :slight_smile:

Rekrutacja

Informacje ogólne

Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu ingame, bądź na battlenecie, bądź przez formularz na stronie. Każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie i zawsze odpowiadamy.

Healer

Aktualnie poszukujemy dodatkowego healera, który pozwoliłby nieco odsapnąć naszej dotychczasowej grupie. To nie jest rekrutacja na ławkę. Nasi healerzy aktualnie zasuwają jak króliczki Duracella i pojawiają się na praktycznie każdym rajdzie, rotacja z tym składem to prawie pewne miejsce na każdym wypadzie.

Warlock

Ta wspaniała, bo moja, klasa potrzebuje większej reprezentacji. Lock zdolny do gry w affliction i destruction (w zależności od aktualnych potrzeb), który nie odstaje w DPSie znajdzie dla siebie miejsce na każdym wypadzie.

Pozostały DPS

Jeżeli taktyki na poziomie mythica nie są dla Ciebie problemem i nie grasz ogonów w dpsie to pewnie znajdziesz dla siebie u nas miejsce.

Tankowie

Mamy to szczęście, że dysponujemy solidną grupą tanków, którzy grają z nami z przerwami od kilku lat. Nie zamykamy się na nowe twarze, ale w takiej sytuacji ważny byłby solidny offspec w dpsie, albo healu.

Tagi: Sarmatia, Shadowsong, Aszune, Polska, Gildia, Rekrutacja, Szukam Gildii, Alliance, PvE, Rajdy, Mythic, Grupa, Uldir, Warlock, Healer


(system) #2

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.