[Dumnarzy] [PL] - Rekrutuje

Dumnarzy [Burning Legion-Horda]

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą znajomych, którzy w bliżej nieokreślony sposób przerollowali na jeden serwer by wspólnie grać. Po niezbyt udanej rekrutacji polskich graczy na serwerze Tarren Mill(trochę ich tam mało), postanowiliśmy po raz kolejny, już definitywnie, przenieść się na inny serwer. Tym razem od początku z założeniem rozwinięcia naszej własnej gildii(Dlatego prosiłbym też o wyrozumiałość względem naszego lvla czy gearu, bo po rerollu wszyscy spokojnie lvlujemy na Shadowlands, a gearem już zbytnio się przejmować nie będziemy, gdyż wszystkie cele z BFA spełniliśmy już na poprzednim serwerze)

Cele gildii

W najnowszym dodatku naszym głównym celem będzie pushowanie kluczy M+ i wbijanie jak największego Raiderio dla wirtualnego flexu. W związku z tym chcielibyśmy z czasem pomagać tworzyć stałe teamy w gildii, dla lepszego zgrania, zabawy i wyników. Oprócz tego chcielibyśmy stworzyć drużynę raidową, by w pełni spróbować nowego contentu jak i dogearować się na M+(tym bardziej biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w loocie). Na ten moment nie ma wśród nas zbyt wielu entuzjastów PvP, ale gdyby takie osoby się znalazły to oczywiście gildia jest otwarta na wszelkie grupowanie się na 3v3, RBG czy nawet War Gamesy dla zabawy. Nasze wspólne granie na WoW’ie się oczywiście nie kończy i zbieramy się również by pograć razem w rózne gierki lub po prostu powygłupiać się i porozmawiać na Discordzie.

Kogo szukamy?

Na ten moment szukamy głównie Healerów i Ranged DPS’ów, byśmy mieli stały i chociaż minimalny skład na raidy w SL. Mimo to, jeteśmy oczywiście otwarci na każdą rolę, gdyż chcemy nieco "zaludnić’ naszą nową gildię i tym samym stworzyć więcej opcji na stałe raidy i M+. Akceptujemy każdego gracza, nowego i starego, jedyne co musi posiadać to chęć zaangażowania w grę i ambicje wyższe niż niedzielny raid po obiadku.

Kiedy i gdzie?

Gramy razem cały tydzień i to raczej się nie zmieni, gdyż główny content gildii - M+ - nie wymaga raczej stricte wydzielonych dni czy godzin i raczej zależy od tego jak ustali to sobie dane team. Jeśli chodzi o raidy to nie mamy jeszcze ustalonych dni, z powodu zbyt małej ilości osób, choć myślimy nad dwoma dniami w tygodniu w godzinach wczesnowieczornych (18~21/22).

Jeśli w jakiś sposób cię zainteresowaliśmy to napisz do mnie na PW, do oficerów na Battle.necie;:

DenasKnight#2775

ArKaData#2321

Babymoore#2135

Dizzy#24395

Jeśli to wszystko przeczytałeś, to dzięki za uwagę!

1 Like

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.