[ H | EU ] xHero - ROMANIA

< xHero > este una dintre cele mai mari comunitati de romani - prioritatea noastra principala a fost si va ramane mentinerea unui mediu constructiv si pozitiv, sa radem, sa ne simtim bine si sa legam prietenii de durata.

Avem membrii care fac mythic+ keys 20+ cat si rated battlegrounds/arene 2400+.

Miercurea dupa reset facem full Ny’alotha Heroic clear pentru +3 resist upgrade si alts, iar joi incepem cu Ny’alotha Mythic. Momentan avem 3/12 mythic insa pana la finalul expansionului ne dorim 12/12.

Momentan suntem in procesul de formare al unei echipe de raiding pentru Shadowlands, unde aspiram la top 1000 worldwide.

Zilele de raiding propuse:

  • Joi - 21:00 - 00:00
  • Vineri - 21:00 - 00:00
  • Duminica - 21:00 - 00:00

Orele sunt pe fusul nostru orar. Dat fiind ca majoritatea dintre noi suntem adulti cu joburi si familii, este de la sine inteles si se accepta ca prezenta sa nu fie de 100%, dar nu mai mica de 33% (adica 1 zi din 3).

Daca doriti sa va alaturati guildei, ne gasiti pe Twisting Nether EU.

Daca jucati pe alt realm si nu dispuneti de un transfer momentan, avem un community care este international, se numeste < xHero Community >, si pe care il puteti gasi prin Community Finder sau accesand urmatorul link:

Pentru intrebari sau alte detalii, reply sau add Guppy#21553 si am sa va raspund cu cea mai mare placere.

Spor!

:heart_eyes: va asteptam .

This is just a bump.

We are still recruiting.

Salut.

M-ar interesa daca mai recrutati pentru shadowlands si ce clase sunt necesare.
Pentru Shadowlands vreau sa fac o schimbare si sa imi gasesc o guilda stabila, preferabil romaneasca.
Sunt dispus sa imi mut caracterul/caracterele in functie si de nevoile guildei.

Multumesc

salut dacă ești interesat de guilda de romani pe kazzak da mi add pe bnet dobisclavel#2430

Buna. Am si eun un Paladin Tank de 218… si caut o Guilda Romana!
Daca mai aveti locuri libere as dori sa vin la voi in Guilda…
Va multumesc!