Latvian players or guilds?

Is on this server some Latvian players or guilds?
Sveiks, esmu GM gildei Fight For Honor, kur,labraat, pulcinu latviesu speletaajus kaa arii krievvalodigos speletajus , patreiz esam 2 aktiivi lv speletaaji tur....satikti ir arii citi lv, bet, diemzeel, no citiem serveriem.

Ja ir interese pievienoties vai uzzinat kadu informaciju, vari drosi pm man - Kniipina vai uz altu - Lasma :)
Are there any other Latvians on this server?
Hello esmu latviete. Speleju lightbringer serveri. Esmu aliance. 3 carteri ir ar 100 lvl. Viens ir ieks hordi.
23/09/2014 20:45Posted by Kniipina
Sveiks, esmu GM gildei Fight For Honor, kur,labraat, pulcinu latviesu speletaajus kaa arii krievvalodigos speletajus , patreiz esam 2 aktiivi lv speletaaji tur....satikti ir arii citi lv, bet, diemzeel, no citiem serveriem.

Ja ir interese pievienoties vai uzzinat kadu informaciju, vari drosi pm man - Kniipina vai uz altu - Lasma :)


Sveiki! Jūsu ģilde vēl pastāv?
Labdien! :D

Izskatās, ka viņu ģilde ir dead - http://eu.battle.net/wow/en/guild/chamber-of-aspects/Fight_For_Honor/
Es arī nezinu nevienu citu letiņu ģildi uz šī servera.

Anyway, ja ir vēlme, vari pievienot mani draugu listei. Es baigi bieži nespēlēju taču, kad esmu online, varu palīdzēt ar lietām vai pačatot, vai whatever.
Čau, pieliekat mani Godwack#2732 friendlistē, ja vēl spēlējat.
Ja ir kāds kas vēl zipā WOW Silvermoon serverī drošī add mani ingame! HatestLv#2563

There is a Latvian guild on Shadowsong <Order of Snaivtal>. I have seen them continously at least since WoD. Seem to be going strong despite the years.

Looking to join a Latvian guild too. Currently playing only on Silvermoon.

ye im from latvia if you want you can add me Fox#26471

Heijaa! Kāds te vēl dzīvs? Esmu Burning Crusade serveri
Kinkhty#2364

Sveiki!
Arī meklēju Latviešu ģildi. Labprāt pievienotos kādai hardcore PvE ģildei, kuri labprāt progresē un iet visu līdz beigām. Spēlēju kā healer un tanks. Varat pievienot mani MiniNinja#1184634. Pašlaik vēl neesmu mēģinājis Shadowlands, bet iegādājies jau esmu un drīz atsākšu spēlēt wow.

ja kādam interesē reizēm ko kopīgi paskraidīt, tad Hordes pusē zalums#2626

Sveiki. Esmu Latvietis Aliance pusē. Labprāt paspēlēu kopā. MrAgony#21173

ir kāda LV ģilde US pusē? laikam atjaunošu spēli, padodiet ziņu kurā serverī US latviski runājošie pulcējas, ja vispār…

discord - discord.gg/PW3exBnnsm

Ja kādam interesē world of warcraft clasic, tad lielākā latviešu ģilde “Avarijas Brigade” atrodas uz “Mograine” realm.

Sveiki! Vai vēl var pievienoties?

hey hey hey esmu Jauns splētājs, vai vēl kads ir uz Dragon Flight