Nocna Gildia TABU - Rekrutuje

Nocna Gildia Burning Legion rekrutuje!

Szukamy chętnych i aktywnych graczy na nowy dodatek Shadowlands! Szukasz gildii, która będzie aktywnie raidować? Może szukasz jakiś kompanów na niskie i wysokie klucze.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry. Jeśli tak jak my nie możesz raidować we wczesnych godzinach czy to przez pracę, rodzinę, lub inne obowiązki, jesteśmy dla CIEBIE!

Naszym założeniem jest raidowanie w późnych godzinach (start raidu nie wcześniej niż 22:30).

Dni i godziny raidów mogą ulec zmianie (w naszej gildii większość decyduje), jednak na razie plasują się następująco:

Środa: Wolne

Czwartek: 23:00 – 01:30.

Piątek: Wolne

Sobota: Wolne

Niedziela: Opcjonalny raid.

Poniedziałek: 23:00 – 01:30

Wtorek: 23:00 – 01:30.

Cel gildii:

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, naszym głównym celem będzie zdobycie CE w każdym możliwym tierze. Jako, że większość z nas ma pracę/rodzinę nie mamy możliwości grania we wcześniejszych godzinach. To jednak nie dyskwalifikuje nas z kompletnego zaprzestania grania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i brakiem innych gildii, które grają o późnych porach powstaliśmy my!

Rekrutacja:

Szukamy chętnych i aktywnych ludzi na nowy dodatek. Aktualnie każda klasa/spec są mile widzane. W naszej gildii każdy ma taką samą szansę na otrzymanie spota raidowego, nie ma tu kolesiostwa, o Twoim miejscu w składzie w największym stopniu będzie decydować Twoje raidowanie, czy pojawiasz się regularnie i jesteś aktywny.

Gildia Tabu, nie jest projektem, który ma działać na chwilę, naszym planem jest dużo dłuższa współpraca niż jeden tier raidowy czy dodatek.

Jesteśmy ludźmi dojrzałymi, dlatego też będziemy wymagali tego od Ciebie (wysokiej kultury osobistej).

Jeśli masz więcej pytań, wyrażasz chęć dołączenia w nasze szeregi zapraszamy!

Battletag:

Offense#21103

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.