[PVE][H][PL] THE OUTCASTS REKRUTUJE!

Gildia The Outcasts Rekrutuje!

Krótko o nas:
Jesteśmy gildią która powstała w sierpniu 2016 roku, gramy głownie PvE ale też znajdzie się kilka osób które graja PvP. Jesteśmy paczką znajomych którzy smoki w wowie biją już kupę lat, wydali miliony punktów dkp i trochę wódki w realu już wypili :D

Co jesteśmy w stanie zaoferować:
Świetną atmosferę na Discordzie, farmę M+ wieczorami i na weekendy, gramy wspólnie RBG i Arenki ale co najważniejsze dostaniesz u nas slota na raid grupy progresującej Uldir aktualnie na HC. Jeżeli jesteś słabo ubrany pomożemy Ci się ubrać do takiego poziomu jaki jest wymagany u nas na HC i M.

Czego wymagamy:
Przede wszystkim Discorda i żebyś na niego wchodził i z nami rozmawiał na przeróżne tematy.
Znajomości swojej klasy chociaż samych podstaw, jeżeli czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewien pytaj śmiało u nas nikt nie gryzie.
ZAANGAŻOWANIA, CHĘCI I AKTYWNOŚCI bo to jest najważniejsze.

Dni w których raidujemy i obecny progress
Uldir 8/8 Norm
Uldir 8/8 Heroic
Uldir 3/8 Mythic

Środa 20-23
Czwartek 20-23
Poniedziałek 20-23

Zapotrzebowanie:
-Warlock w każdym specu
-Druid Moonkin

W sprawie Rekrutacji w grze można się kontaktować z:
-Gorith
-Círith
-Flashie
-Celaasa
-Alkoo

Możesz również złapać nas tutaj:
Viking#2710
FlashDW#21165
Misiu#2881
Acalanor#2187
LaunVady#2218



PODSUMOWUJĄC:
Jeżeli jesteś aktywny, dużo się udzielasz, lubisz rozmawiać z ludźmi i raidować w fajnej atmosferze to dobrze trafiłeś bo właśnie To Ciebie potrzebujemy.
Jeżeli pracujesz w systemie zmianowym, czasem się spóźniasz lub wcale Cię nie ma na raidzie ale jesteś na tyle komunikatywny żeby napisać o tym oficerce to również znajdziesz u nas miejsce.
Bump!
Bump!
Hej. Jeśli mój lvl nie jest dla Was problemem to chętnie dołączył bym w Wasze szeregi. Jestem osobą która wraca do gry po kilku latach więc nie oszukujmy się - jestem noobem. Gra tak się zmieniła od tego czasu, że sporo rzeczy jest dla mnie zupełnie nowe. Na szczęście jest wujek Google więc nie jest aż tak źle :-). Docelowo celuje w monka-heala bo lubię grać healami, ale jakby była taka potrzeba to mogę założyć nową postać pod jakiegoś rdps-a np. Warlocka (kiedyś grałem tą postacią długo w affi specu).

Pozdrawiam.
Jeżeli uda Ci się wbić w przeciągu tygodnia 120 to jak najbardziej masz inva, z ubraniem Cie nie będzie problemu jest to kwestia 1 id. Jeżeli jesteś zainteresowany dodaj mnie na Battletagu Acalanor#2187 będę dostępny jutro po godzinie 17.
Pozdrawiam :D
7 dni grając samemu i nie mając dostępu do wszystkich heirloom items ze względu na brak reputacji gildyjnej ? Raczej to niemożliwe zwłaszcza dla kogoś kto gra wieczorami bo w dzień musi pracować. Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki jak wbija się 120 lvli w tydzień zaczynając zupełnie od zera

Pozdrawiam.
Bump!
Bump!
04/10/2018 06:27Posted by Watabejo
7 dni grając samemu i nie mając dostępu do wszystkich heirloom items ze względu na brak reputacji gildyjnej ? Raczej to niemożliwe zwłaszcza dla kogoś kto gra wieczorami bo w dzień musi pracować. Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki jak wbija się 120 lvli w tydzień zaczynając zupełnie od zera

Pozdrawiam.


kupując BFA dostałes boost na level 110. Wykorzystaj go:)
04/10/2018 06:27Posted by Watabejo
7 dni grając samemu i nie mając dostępu do wszystkich heirloom items ze względu na brak reputacji gildyjnej ? Raczej to niemożliwe zwłaszcza dla kogoś kto gra wieczorami bo w dzień musi pracować. Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki jak wbija się 120 lvli w tydzień zaczynając zupełnie od zera

Pozdrawiam.


kupując BFA dostałes boost na level 110. Wykorzystaj go:)
Bump!
Bump! W tym momencie progressujemy Zek Voza Mythic poszukujemy poniższych klas:
-Monk WW/MW
-Palladyn Holy
W sprawie rekrutacji można odzywać się na forum ew w grze pod nickami
- Alkoo Acalanor#2187
- Gorith Viking#2710
- Irileth Svalbard#21396
- Círith Misiu#2881
- Celaasa LaunVady#2218
Znajdziesz nas również tutaj o każdej porze dnia: Discord:
https://discord.gg/ac9Vd32
Przyjmiemy również tanka
-palladyna prot
-dk Blood
-monka brew mastera
-druida Guardiana
PILNIE
ja chetnie dojde . Assa Rogue 369ilvl. W wowa gram juz dosc dlugo. Akurat rogalem troche krocej ale daje rade:) jesli sie przydam to...
Napisz do Mnie na naszym Discordzie, dodam Cie jak tylko dostanę wiadomość.
!bump w dalszym ciągu poszukujemy tanka do naszej grupy rajdowej. Klasa nie gra roli. Zgłoś się już dziś! Znajdziesz nas tutaj https://discord.gg/ac9Vd32