Zmiana realmu/switching realm

Jak w temacie, nieogarnięty znajomy namówił mnie i jeszcze jedną osobę do gry na realmie przejętym przez ally (17k ally vs 1k horde) i tutaj moje pytanie, czy opłaca się przejść na BL/Dreanor/Kazzak typowe realmy hordy w celu zwiększenia ilości grup na rajdy, m+, gildii ?? Czy może wybrać Defias, gdzie siły są w miarę wyrównane?

Sam do końca nie jestem pewien na czym polega crossrealm i nie mogę też poszukać konkretnej odpowiedzi na moje pytania, zostawiam to tutaj i liczę na szybką i rzeczową odpowiedź.

ENG
As in the subject, friend persuaded me and one more person to play on realm taken over by ally (17k ally vs 1k horde) and here my question is whether it pays to switch to BL / Dreanor / Kazzak typical horde realms to increase the number of groups on rallies, m +, guild ?? Can he choose Defias, where the forces are fairly balanced?

Jesli interesuje cie rajdowanie w gildii a nie z pugiem to oplaca sie. BL jedni kochaja inni nienawidza. Jest tu masa polskich gildii, napewno cos znajdziecie. Pomijajac rajdowanie nie ma roznicy to na jakim realmie grasz - tak mi sie wydaje

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.