COD Warzone: Problem z znalezieniem meczu, ping < 200

Od 3 dni nie mogę znaleść meczu w żadnym z trybów w Warzone, każde wyszukiwanie kończy się na wyszukiwaniu pingu < 200 ms. Reinstalcja gry, reset routera ani odnawianie ip nic nie dało. Proszę o pomoc.

9 polubień

Hej,
Podpinam się pod temat.
Mam ten sam problem że gra szuka meczu nawet 30min i nic nie znajduje ping<200.
Znalazłem na jakimś forum, że pomaga założenie nowego konta i faktycznie działa ale tylko do momentu wylogowania z gry.
Po ponownym zalogowaniu i próby wejścia w mecz problem ten sam… szuka meczu i ping<200.
Próbowałem wszystko co możliwe, zakładanie nowego konta pomaga ale jaki w tym sens…
Logował się u mnie kuzyn, który gra od początku w COD-a Warzone i z jego kontem nie było problemu po kilku sekundach znalazło mecz i można było grać.
Czy to możliwe, że gra blokuje konto nowym graczom na jakiś czas?
Też gdzieś wyczytałem na forum, że tak może się dziać i niby po tygodniu już jest OK.
Może ktoś więcej się wypowie w tym temacie ale da jakieś rozwiązanie.

Pozdrawiam,

2 polubienia

Hej, mam ten sam problem, próbowałeś może otworzyć typ NAT ?
Jaki masz obecnie typ NAT?

Obecnie średni
I nie próbowałem nic otwierać zaraz sprawdzę

rozwiązał ktoś ten problem ???

2 polubienia

Sprawdziłem NAT… mam internet mobilny z plusa i tylko udało mi się ustawić na ograniczony a standardowo mam średni więc żadna poprawa…
dalej nie działa.
Odblokowałem wszystkie porty i dodałem wszystkie aplikacje do wyjątków zapory itp. dalej nic.
Może jakieś inne pomysły???

dziwne, bo do ostatniej aktualizacji grałem normalnie, a teraz ping do 200 ( przy necie światłowodowym na kablu) i żandego meczu nie znajduje . a nic nie “gmerałem” przy grze … o co kaman ? ;/

3 polubienia

próbowałem zainstalowac gre od nowa to teraz gdy biore skanuj i napraw wywala BLZBNTAGT00000BB8

Założyłem kolejne konto… grałem 30min bez żadnego problemu lagów, spadków wydajności itp. wylogowałem się i zalogowałem ponownie i już gra nie znajduje meczu ping<200… daje tej grze szanse do weekendu jak się naprawi do wyje.bie ją do kosza i tyle będzie z grania…

3 polubienia

Witam. U mnie ten sam problem ping 200 i nie znajduje meczu a wszystko po ostatniej aktualizacji się zaczeło.

1 polubienie

U mnie to samo. Mimo że takie parametry łącza
DOWNLOAD Mbps
299.17
UPLOAD Mbps
17.98

Ten sam problem. Mało tego jak już coś wczoraj znalazło to expa nie nalicza w ogóle. Niby Warzone działa ale expa nadal nie nalicza a na Ground War bez końca szuka z ping 200 i jestem sam w lobby po czym wywala i znów szuka od 50 ping aż dojdzie do 200 ping znów jestem sam w lobby i i tak w kółko. Najgorsze że 2 xp włączyli i nic nie można pograć.

1 polubienie

I co dalej nic nie wiadomo co się dzieje? Mam to samo… Fajnie gra wciągnęła a teraz f**k up.

Ostatnia aktualizacja rozwaliła grę. Podpowiadają żeby przeinstalować sterowniki zresetować neta itd. same gówno. Czegoś takiego jeszcze nie było, syf …

MAM TAKI Sam problem naprawcie to wkoncu;/

Mam ten sam problem, Ja się pytam gdzie jest kur** support i jakaś pomoc techniczna w takich momętach ?

2 polubienia

Problem jest po aktualizacji

Ps4 ten sam problem. Kupiłeś grę, dali darmowe warzone a ty nie możesz grać przez błędy. Katastrofa. Jak ktoś znajdzie rozwiązanie proszę pisać.

również ten sam problem, działa mi tylko shipment i shoot house… ale dlugo szuka… a wojna naziemna i warzone moge zapomnieć… tyle kasy w błoto…

Edit: Po skanowaniu i naprwaie plikow juz nic nie dziala…

chlopaki to jest tak zwany “shadow ban” za nic xd tez to mam i chuj wie kiedy to naprawia

1 polubienie