COD Warzone: Problem z znalezieniem meczu, ping < 200

No to fajnie jakby naprawili. Również mam to samo i oglądam, że po prostu trzeba poczekać pare dni jeżeli się nie czitowało.

Po paru dniach podobno wszystko wraca do normy.

Ale to jest totalna porażka. Gra za 60 EURO i nie można w nią normalnie grać!!!

1 polubienie

U mnie to samo gra nie odpala. Ping do 200 i cisza. Ostatnio z kolegami normalnie nie idzie pograć jak nie mocno laguje to komunikacje zrywa. Mam ochotę wyje… tą grę.

U mnie to samo ! Strasznie to słabe.

Czy komukolwiek udało się rozwiązać ten problem?
Czy gra zaczęła działać, albo coś się zmieniło?

mam to samo znalazl ktos rozwiazanie ?

mam to samo nie moge znaleść meczu , help

Mam ten problem od 23 dni, próbowałem już chyba wszystkiego i nadal nic. Co ciekawe, zawsze w poniedziałek gra zaczyna działać (po upływie 7 dni) zaczynam grać i po kilku godzinach konto ponownie się blokuje na tydzień.

Zastanawiam się jeszcze nad zmianą Windowsa z 7 na 10. Czy jest ktoś kto ma ten problem na Win10?

1 polubienie

U mnie jest to samo ciągle szuka meczu i nic się nie dzieje. Co ciekawe dostałem BANA na poprzednim koncie choć konta i WARZONA nie ruszałem od ponad miesiąca po prostu nie grałem wyczytałem w necie, że banują losowo za nic i bany są ostateczne. Założyłem nowe konto i o dziwo gra zaczęła działać, ale nie na długo, bo na drugi dzień już było to samo czyli wyszukiwanie meczu i na tym koniec. Na całe szczęście nie kupiłem pełnej wersji gry, bo ciekawy byłem tylko tego WARZONE, gdybym kupił grę to kasa była by wyjebana w błoto. Siedzą tam jacyś debile, którzy nie umieją sobie poradzić z cziterami w grze zrobili jakiś automat i banuje ludzi bez powodu żenada gra po prostu śmietnik nadaje się tylko do wyjebania!

U mnie identyczna sytuacja. Dostałem bana za nic, napisałem do supportu i zero odzewu. Mają wyjebane na swoich graczy i tyle. Gra do wyjebania, a Szkoda bo grało się fajnie

2 polubienia

Jaki masz system operacyjny?

Windows 10 Pro x64, ale system nie ma tutaj znaczenia, bo jeśli na drugim koncie nie wyszukuje meczu to znaczy, że jest tzw. shadow ban i po kilku dniach już można grać normalnie i wyszukuje mecz tak było w moim przypadku, gdzie na poprzednim koncie dostałem bana za nic.

Sprawdźcie czy działa wam Grabież. Poczekajcie dłuższą chwilę

1 polubienie

Witam u mnie to samo, gra nie może znaleźć meczu.
Na jednym z forów dostałem info że może to być "cichy"BAN.
Ale przy moich statystykach to chyba za to że jestem neewbem i ginę częściej niż zabijam ;/

Dają bana za nic… a już chciałem kupić CoDa bo w warzone gra się przyjemnie mimo że to pierwsza taka gra w jaką gram.
Ale po takim traktowaniu graczy? NIE, nie dam im zarobić ani grosza!

U mnie to samo nawet założyłem drugie konto i po kilki godzinach sytuacja się powtórzyła.

To jest shadow ban i jeżeli nie jesteś cheaterem to gra powinna wrócić do normalności za około 4 może 6 dni. Da się sprawdzić na jakim etapie shadow bana jesteś krok pierwszy zalogować się na tej str s.activision.comactivisionprofile
krok drugi to Login with your account and go to Account Linking
krok trzeci to Find Battle.net column and click UNLINK button
i czwarty If your account is flagged you will get a message saying "ENFORCEMENT DETECTED This account is currently ineligible for unlinking due to an active enforcement in Call of Duty: Modern Warfare. Ja już mam inny komunikat niż ENFORCEMENT DETECTED czyli juz jestem blisko końca a wczoraj dostałem shadow bana czyli mam farta. Mój komunikat to coś REVIEW REQUIRED.

Mam ten sam problem, pisałem wczoraj z supportem activision już 3 raz w trakcie rozmowy rozłączył się, po prostu uciekł!!! Kupiłem pełna wersje gry i zmarnowałem 200 zł, pomoc techniczna jest do bani !!!
Czy ktoś rozwiązał już ten problem ?

Mam ten sam problem i na dodatek wyszukuje serwery azjatyckie

wyszedłeś lub ktoś wyszedł z shadowban?
bo rozumiem że to kara czasowa?

mi tez pisze Review required ile jeszcze trzeba czekac?