COD Warzone: Problem z znalezieniem meczu, ping < 200

Mam ten sam problem szuka meczu do 200 ping znajduję lobby przycina i znów to samo

wiecie czemu mam ping 350 i nie chce wczytać meczu grałem wszystko było git odpalam dzisiaj grę i takie coś

3 polubienia

Bany za nic tak przyjebanej gry to jeszcze nie widziałem …

Mam to samo , ile czekałeś?

mam to samo szkoda gadać ping ponad 200 i sami oszuści na serwerze, jak się tego pozbyć jest jakaś ścieżka co robić?

Co oni odwalają pingi szukania 350ms czy oni się dobrze czują., chyba nawet nie wiedzą co się dzieje bo czytać to coś nie potrafi ludzie piszą a zero odzewu z ich strony. Głąb…

Na xboxsie wystarczy usunąć zarezerwowane miejsce na warzone i działa

Exactly bro Same in Windows 10

Od ostatniej aktualizacji na ps4 nie idzie grać. Wywala z meczu. Gra się wiesza albo w kółko łączy i rozłącza z serwerem. Ale najgorsze jest to że czasami zawiecha cod powoduje że ps4 nie może zamknąć aplikacji i wywala błąd systemowy. Raz nawet musiałem po prostu wyjąć wtyczkę. Jednym słowem tragedia.

Oni w ogóle cos namieszali z battle.net chyba bo nie moge nawet doładowc kodow podarunkowych ;/ od momentu jak wprowadzili promocje cos sie porobilo

to to jest ban jak nie wyszukuje meczu?

tak samo siemka witam wszystkich ping 200 to jakaś kpina servery po wyłączali aby wgrać sezon 03 ??? od 9.04.2023— do dzisiaj taki sam problem myślałem że to porty od instalowałem ,naprawiałem pliki nic nie pomogło :(((

W wypadku tego typu problemów - wysoki ping, brak możliwości wyszukania meczu, brak możliwości dołączenia do gry - prosimy kontaktować się bezpośrednio z Działem Wsparcia Klienta firmy Activision. My z naszej strony nie mamy tutaj dostępu ani możliwości sprawdzania profili Activision / Call of Duty.

dostałeś ShadowBana activision ban-appeal miałem to samo czekałem tydzień