Zmiana kraju na Polska

Dzień dobry,

jak zakładałem konto wybrałem z jakiegoś powodu kraj “WielkaBrytania”. Chciałbym to jednak zmienić i ustawić na Polskę, jednakże aby to zrobić muszę zeskanować swój dowód osobisty. Po pierwsze nie chciałbym pokazywać swojego dowodu bo jest to nieroztropne, po drugie nie mam możliwości zeskanowania dowodu. Czy jest inny sposób na zmianę kraju?

Witam
Mam ten sam problem
Pisałem juz o pomoc ale Battel net nie odpowiada od paru dni żadnej wiadomości.
Nie wiem jak to ogarnąć
Chyba żadnej pomocy tu nie uzyskam

Witam.

Mam to samo. Support to jakiś­ żart! Wysłane 10 żądań - wszystkie zrealizowane - a region/kraj zamieszkania wciąż Wielka Brytania ;). Nie podasz numeru telefonu, bo kierunkowy się nie zgadza +44 a nie +48 i efekt: “Wprowadź numer telefonu korzystającego z usługi abonamentowej”. Najlepsze są pytania, gdy próbujesz skorzystać z narzędzia do zmiany regionu. Pytania o gry, w które w życiu nie grałem - więc nie rozumiem jak mam udzielić odpowiedzi lub zgadnąć :wink:

Zrealizowano 26 min. temu
Zrealizowano 56 min. temu
Zrealizowano 59 min. temu
Zrealizowano 1 godz. temu
Zrealizowano 1 godz. temu
Zrealizowano 1 godz. temu
Zrealizowano 20 godz. temu
Zrealizowano 20 godz. temu
Zrealizowano 20 godz. temu
Zrealizowano 20 godz. temu

Dla mnie jest to totalnie niezrozumiałe, jak taka firma jak Blizzard może posiadać tak kiepskie wsparcie w dzisiejszych czasach.

Zdjęć dowodu czy prawa jazdy nie zamierzam wysyłać.

Pozdrawiam

1 polubienie

Nie chce mi się powtarzać, już skrobnąłem info o moim problemie na angielskim forum: https://eu.forums.blizzard.com/en/overwatch/t/cant-change-region/28676/12
Wskrzeszam posta, bo chciałbym mieć ogarnięty numer, żeby móc pograć Overwatcha 2.

Mam identyczny problem jak użytkownik powyżej. Nie mogę zmienić kraju zamieszkania , wiec nie mogę podać właściwego nr kierunkowego. Overwatch 2 tego niestety wymaga w celach weryfikacyjnych.