Diablo III nie instaluje się

Witam… postanowiłem sobie zainstalować D3 i trochę pograć w Fabule ale niestety… przy próbie instalacji gry z płyty mam informację w Battle Necie że Wprowadzanie aktualizacji 0% i trwa instalacja mimo tego że ciągle kręci się kółko z napisem wprowadzenie aktualizacji gra się nie instaluje mi 0% na pasku postępu mam to samo ze Starcraftem 2 próba instalacji kończy się że dobija do 25% i stoi w miejscu więc gry się nie instalują… czy tylko ja się z ty spotkałem czy ktoś ma podobny problem ???

Nie instaluj gry z płyty.
Aplikacja battle.net sama pobierze aktualne pliki gry bezpośrednio z sieci.

zrobiłem tak jak mówiłeś spróbowałem zainstalować Diablo w aplikacji bez płyty niestety… Pobieranie gry stanęlo na 14Mb/z 16 i pasek postępu zero 0 kręcące się kółko pod napisem zainstaluj mówiące Wprowadzanie wprowadzenie aktualizacji 0% nic nie instaluje nie pobiera mi się gra… Niestety :frowning: jak widać ten problem jest dalej nie rozwiązał się w tym momencie gry są nie możliwe do pobrania normalnie… wcześniej instalowały mi się normalnie prawidłowo ruszało pobieranie z płyty w napędzie teraz nie wiem co się odwala… czym jest to Wprowadzanie aktualizacji lub Oczekiwanie na inną aktualizację podczas prób instalacji wymienionej gry I również Starcrafta 2 która ma to samo :frowning: ten problem które tak blokuje mi ruszenie Pobierania… :frowning:

Postowałeś to zapytanie również na forum gry StarCraft 2, gdzie Ci przed chwilą odpisałem. Problem, jak też i potencjalne rozwiązania, nie dotyczą jedynie Diablo III, więc nie kopuję wszystkiego raz jeszcze tutaj. Dodaję jedynie link na wypadek gdybyś przeoczył odpowiedź na tamtym forum. Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać ten problem. W razie czego wiesz gdzie pisać w przeciwnym przypadku. Powodzenia!

Rozumiem odpiąłem kable od routera wyłączyłem Router zresetowałem do ustawień fabrycznych wyłączyłem Systemowego Defendera… włączyłem Battleneta kliknąłem zainstaluj D3 niestety… Dalej to samo :frowning: wprowadzanie aktualizacji 0% gra się wcale nie instaluje pobiera Starcraft to samo :frowning: co diablo

Pnie Damianie mam ten sam problem z D3 i starcraftem nieinstaluja się. Proszę dać znać na forum jeśli znajdzie pan pomyślne rozwiazanie problemu. Pozdrawiam Daniel.

Również podpinam się pod temat mam ten sam problem. Jeżeli ktoś znajdzie rozwiązanie proszę o info.