Kod 319045 Zablokowane funkcje klanu od 24h

Od 24 godzin 60 osób ma zablokowane klanowe community. Wszystkim wyskakuje Kod 319045 podczas używanie czatu klanowego. Zablokowane listy oraz funkcje.

Dzisiaj to już chyba jest 3 dzień zablokowanych komunikatów klanowych. Może by ktoś odpowiedział jak długo taki stan będzie ?

olewka totalna ja napisalem juz 2 posty z tymi klanami i cisza…

Pewno poczekamy z trzy miesiące zanim to łaskawie ktoś zrobi skoro odpisać nawet mają problem.

Od kilku dni 0 reakcji, niestety chyba za mało osób ma ten problem dla tego taka reakcja ze strony naszego kochanego blizza : )

Podpisuję się … już od kilku dni nie działają funkcje klanowe. Zróbcie coś z tym.

U mnie też nie działa.

Czy któryś z “niebieskich” jest w stanie coś odpowiedzieć w tym temacie ???

Ile to będzie jeszcze trwało? Przez tyle dni nie można naprawić jednej istotnej funkcji?

Trzeba umieć :slight_smile: ______________

Jesteśmy świadomi problemów z Klanami w grze i nad ich rozwiązaniem pracują obecnie nasi programiści. Przepraszamy za wszelkie zaistniałe niedogodności.

1 polubienie

BLIZZ rozwala mój Klan . nie ma żadnego info , ze gracze nie zostali zignorowani , ze to wina blizza , to po to kilka dosłownie lat ich gromadziłem z pomocą kolegów by tak nas olano? Juz mi odeszło ponad 20 osób z nieomal constans 150 osobowego klanu juz jest poniżej 130 . Zero info zero reakcji . To nie fair …

1 polubienie