Ścieżka Zdrowia 6 "Morderstwo w Twierdzy Nathria"

Witam serdecznie i zapraszam na chwalenie się osiągnięciami na najnowszej ścieżce zdrowia.

Ofc strefa wolna od poronionych historyjek niestabilnego psychicznie Illidana, którego imienia pewna osoba nie potrafi nawet napisać poprawnie.

Bawcie się dobrze!

1 polubienie

Cóż muszę Cię zmartwić - na pewno opowiadania pojawią się w tym temacie (i to nie raz :slight_smile: :rofl:)

O której wchodzi dodatek jutro?

19 na pc 22 na telefony

Po kiego grzyba dwa tematy??
To ja prowadzę ścieżkę

2 polubienia

No niestety. Gdyby chociaż Hazel cię ubiegł, robiąc porządny zamach stanu, to byłoby to do przeżycia. A tak - stworzyłeś wątek przed nim i pozostajesz królem namaszczonym przez Mrukara. Bądź nam litościwy.

1 polubienie

Powtarzam po raz kolejny nie po to piszę raporty połączony z historią.
Ponieważ uważam, że wersja bez historii byłaby nudna jak flaki z olejem a chcę rozwinąć wątek czy IIidan znajdzie wreszcie tego zaginionego karczmarza.
Czy zaliczy pozostałe dwie próby?
Nie odpuszczę dopóki zaginiony karczmarz nie znajdzie odnaleziony.
Ktoś mi mówił kolega pajonk ?
Komu przeszkadzają moje historię?
Przecież są książki ze świata Warcrafa.

1 polubienie

Mnie interesują kanoniczne pozycje, nie takie fanfiki. Ścieżka to nie miejsce na nie. Zrobisz, co chcesz, ale nic dziwnego, że ludzie, którzy przychodzą tam z innego powodu, mogą być wkurzeni, czytając je. Mam nadzieję, że jutro znajdziesz gdzieś jakiegoś schlanego karczmarza i będziesz usatysfakcjonowany.

2 polubienia

Czyli według ciebie.
Podajesz tylko poziom i datę i co zdobyłeś za ścieżki?
Dla mnie to nudne trzeba coś dodać.

Można opowiedzieć o wszystkim, co robiło się w grze od tego czasu, ale nie dorabiać do tego takich historyjek, które zbyt odciągają od meritum.

2 polubienia

A kto tak powiedział? Co to za jakieś samozwańcze zapędy

A moim życzeniem jest gwiazdka z nieba i chuj z tego.

Raporty to raporty, jak chcesz sobie pisać swoje historyjki to zapraszam na założenie nowego tematu jak już ci kilka osób sugerowało.

1 polubienie

Offtop wyszedl bo duma Ciebie zabolała. W tym temacie zależy większość graczy na wynikach. Porównanie swojej ścieżki do innych. Nikt Ci nie zakazuje tworzyć swoich fanfikow ale trochę się rozpędziłeś. To twoim zdaniem w tym temacie potrzebne są historyjki, które nie zachaczają o wątek i są tworzone tylko przez Ciebie. Chcesz się rozwijać kreatywnie załóż osobny temat na tego typu rzeczy. Jeżeli flagową część ludzi którzy prowadzą raporty mówią że nie jest to miejsce na to, to uszanuj ich zdanie.

3 polubienia

Szacunku aż masz nadto, to że nikt nie chce czytać twoich “dzieł” nie znaczy to, że ci to urąga. Jeśli jest inaczej zapraszam do gabinetu psychologicznego na terapię, bo problemy z niską samooceną wyczuwam.

Gdyby Illidan nie był chłopcem na posyłki z IED to by się to dało jakoś znieść ,ale tak nie jest i sporo osób męczą te opowiastki…

1 polubienie

Mnie nie interesują Twoje historie. Interesują mnie dane na temat postępu innych. Jaki mają poziom, ile złota, ile pyłu i może jakieś ciekawostki. Lubię porównywać takie rzeczy. Jeżeli dla Ciebie to nudne to nie wchodź. Takie dekorowanie tematu historiami nie odpowiada większości a Ty się zachowujesz jakby inni chcieli więcej. Mało kto tego chce. Żałuję, że na tym forum szary użytkownik nie może stworzyć ankiety to może to by jakoś Cię oświeciło. Choć wątpię.

Ja tam z reguły nic nie piszę, jak 95 % czytających czat, ot takie lenistwo. Ale czytanie tych historyjek i wypocin to mnie dawno umęczyło i od razu skroluje niżej. Nie mam osobiście ochoty czytać tych pierdół i popieram autora o stworzeniu wątku o chwaleniu się tylko i wyłącznie osiągnięciami na „ścieżce” plus zbliżona tematyka. Podkreślam raz jeszcze, „osobiście” wydaje mi się, że jest to jakiś małolat szukający jakieś atencji, pewnie go rówieśnicy nie lubią i stara się przykuć uwagę swoją „twórczością” (ot taka szybka analiza Freudowska :blush:). Ja to takie popierdółki to pisałem w podstawówce w pamiętnikach, i w kiblu z nudów, ale pewnie inne pokolenie jestem. Przeczytałem tylko dwa nie całe wątki, reszta tylko skroling, generalnie zasób słów ubogi, stylistyka mierna, rymy częstochowskie to zakrawają o pomstę, literówki to już pominę bo każdemu się zdarzają.
W ogóle rezerwacja tematyki pisania postów to kpina, taka piaskownica „Mamo on mi zabrał foremki”. To mnie zmobilizowało do napisania kilku zdań co o tym myślę.
Nie chcę chłopaka stłamsić ale już od dawna mnie coś w środku mierziło aby zastopować to wiejskie pisanie prozy na papierze toaletowym.
Chłopie chcesz sobie tworzyć swoje historyjki to sobie załóż wątek i tam sobie pisz swoje opowiadania.
Proszę uszanować moje zdanie i nie pisać jakiś oszczerstw i wyzwisk pod moim adresem (bo i tak mi się nie będzie chciało nic odpisywać), powyższe wynurzenia nie mają na celu nikogo urazić ani obrażać, tylko może uświadomić inny punkt widzenia i może pokazać „inną drogę”, pewnie mógłbym użyć innego języka , bardziej dyplomatycznego , ale jakoś mi się ulało.
Pozdrawiam serdecznie
P.S. forum i tak prawie nie żyje, wątków co ptak napłakał, także dla wszystkich starczy, a widzę że nie jestem osamotniony po powyższych wpisach

4 polubienia

Ach wypchajcie się.
Jesteście żałośni.
Prowadzę ścieżek od 4 dodatków i nikomu nie przeszkadzało a teraz jak od mojego pomysłu wyszły te wszystkie historie jakie ubarwienie tych raporty to nagle nie i koniec.
Jesteście żałośni.
Idźcie kupicie sobie książkę ze świata Warcrafa a potem zdziwicie się,że autor jej nie dokończył.
Jak tylko wrócę z obozu dostanie cię taki raport z historią aż pospadacie z krzesłami.
Albo mój Illidan swoimi ostrzami was poszatukję

2 polubienia

Ciekawe co to za obóz :smiling_imp: :sweat_smile:

1 polubienie

Opening 200 pakietów wyniki:

Karty zwykłe: 100/100 (100%)
Karty rzadkie: 70/70 (100%)
Karty epickie: 49/50 (98%)
Karty legendarne: 15/25 (60%)

Pył z powtórek: 5 970

Podsumowanie: Jestem mega zadowolony z openingu. W przypadku legend, zdarzało się, że wpadała jedna by w następnym pakiecie była kolejna. Otwierałem nie licząc na nic a tu proszę. Od ogólnej liczby legend odjąłem 4 (2 za mega bundla i 2 z początku ścieżki) tak więc legend łącząc z bonusowymi mam 19/25. Pozostałe odbiorę ze ścieżki a potem użyje pyłu :slight_smile: powodzenia w grze i trafianiu legend!

Polubienia: 6