Ścieżka Zdrowia 6 "Morderstwo w Twierdzy Nathria"

No tak bardzo nikomu to nie przeszkadzało, że ktoś ciągle cię za to hejtował za to

Pakietów otworzyłem 66

Dostałem 7 legend w tym 2 złote. Jedna idzie na proszek , a druga fajna jest.
Mam przynajmniej po 1 kopi każdego epika i sporo złotych kart dostałem też.
Bardzo fajny opening ten był.

Polubienia: 5

Po ostatnim przełomie znów praktycznie gówno…
75 pakietów, tylko 5 legend ale ostatnia złota (legendy po 5, 5, 22, 24, 12 pakietach)

4 polubienia

28 poziom

Byłby 30+ bo mam jeszcze jedno zadanie za 1750 ale nie chce mi się grać starymi kartami (sklep jak zwykle zamknięty więc nie mogę kupić pakietów)

4 polubienia

3.08 - 26 lvl wbity i zostało jedno zadanie tygodniowe jeszcze do zrobienia… Zaś co do wczorajszego openingu zrobiłem go szybko, ale było grubo… Otworzyłem trochę ponad 170 paksów (chyba w tym 12 standardowych). Łącznie wypadło 13 legend (w tym 5 złotych! :star_struck:) i większość epików (5 złotych wpadło), zwykłe i rzadkie oczywiście wszystkie wpadły, ale tutaj akurat biednie pod względem złotych kopii… Po wykonaniu dzisiaj zadań, odebraniu nagród z questów, otwarciu kolejnych paczek z tego i legendy z Amazon Prime z tego dodatku posiadam 21 legend i większość epików… Brakuje 4 legend (1 wpadnie ze ścieżki nagród i za 6 paczek uderzę w pity timer więc wpadnie kolejna), 2 epików i 3 drugich kopii epików (łącznie 5 epików). 3 areny będą do zrobienia. Stawiam, że przy zdobyciu 50 lvla zostanie do wykraftowania 2 legendy i 3 epiki… Zamykając dodatek dostanę diamentową Olgrę, którą też mam w złotej kopii, więc wpadnie 1600 proszku i tak naprawdę wydam max 2800 proszku… Większość kart zdobytych, sporo w złocie, wydane 2800 proszku i komplet dodatku bez pyłowania czegokolwiek zdobyty… No tak dobrze to jeszcze u mnie nie było :smiley:

4 polubienia

Ciekawi mnie ile kasy wydałeś na produkty bugzarda że “RNG” aż tak bardzo cię wspiera🤣???
PS. U mnie z 215 paczek wypadło 9 legend, 0 złotych…

1 polubienie

Ależ wymiotłeś. Mega wynik!

4 polubienia

Łatwo można policzyć, bo w zasadzie kupuję co dodatek preorder od Koboldów + kupiłem 2x pakiet za 5$ + pakiet z królem Gromu + raz dziki pakiet chyba za 20$. Tyle… Ale też nie do końca tyle wydałem, bo znajomi wiedzą, że lubię HS-a, więc czesto przy okazjach dostaję prepaidy na $, więc nie wiem czy się to liczy do wydawania kasy :wink: Dostałem od kogoś jeszcze ze 2 skiny… A co do innych gier to Overwatch, ale nie wiem czy sie liczy bo to było pudełko z Empika, a tylko klucz wpisany i dodatki do WoWa od Wrath of the Lich King do obecnego, wcześniej kupowałem abonament, ale od kiedy są Tokeny to nie kupiłem ani razu abo, ani nic ze sklepu… W Diablo na PC nie grałem, mam kopie D3 na PS4 i Switchu, ale to pudełka, na Switchu Rimejk D2 i gdzieś na starych płytach D, D2 i W3, ale tego nigdy nie łączyłem z serwerami :wink:

Bez wątpienia jest to mój najlepszy opening pod względem ilości kart, ale pod względem pyłu ze złotych kart straszna bieda. Jak wcześniej wpadało sporo złotych commonów czy rarów to teraz prawie w ogóle… Zaś 2 dodatki temu to w ogóle była bieda z tym i tym i chyba to był mój najgorszy opening ever… Akurat algorytm jak jest to powinien być ustawiony bym kupił jeszcze więcej pakietów, a nie prawie większość legend mi wypadła z tego co miałem :stuck_out_tongue:

04.08
Wbiłem 30 poziom na ścieżce.
Ze ścieżkowych pakietów wypadła kolejna legenda + legenda ze ścieżki.
Więc wyszło mi z 69 pakietów 8 legend w tym dwie złote…BARDZO DOBRY wynik :slight_smile:

3 polubienia

08.08 - 45 Lvl wbity i przez przypadek udało się zdobyć wszystkie karty z dodatku… Coś tam pokraftowałem co mi brakowało do talii + złotego Denathriusa, otworzyłem 3 pakiety z dodatku i wypadła legenda, później otworzyłem pakiet standardowy, i były w nim 2 legendy, i wpadło osiągnięcie za zebranie wszystkich legend, więc dotworzyłem 1 brakujacego epika i jest komplet (jeszcze niby zostały 2 drugie kopie jakichś epików, ale mam 3 bilety na arenę + pewnie jeszcze będą jakieś extra paksy to wpadną) :slight_smile:

4 polubienia

12.08.2022

:wine_glass: Poziom 45 :wine_glass:

Trochę mnie wywaliło z kapci na początku rozszerzenia, zmiana mieszkania przeprowadzka itp. było ważniejsze. Z openingu byłem średnio zadowolony, 54% zdobytych osiągnięć z kolekcji z rozszerzenia z czego z openingu ledwo 5leg padło za to dużo epików. Muszę się zebrać za osiągniecia za pd i arene z 5 biletów mam do ogarnięcia.

3 polubienia

12.08.2022
Poziom 33. Mało grałem (w standardzie wbiłem srebro 7 pirat warriorem z poprzedniego dodatku, ale z Renethalem), ponieważ dopiero dziś nagrałem opening pakietów z tego dodatku. Z 68 pakietów dodatku (z czego 51 kupiłem za golda przed wejściem nowej ścieżki nagród) i 3 standardowych wypadły jedynie 2 legendy: Altimor i Vashj, ale przynajmniej mam wszystkie commony i rary na start. Zostało mi 75 golda, a pył wzrósł do 8250 (po openingu otrzymałem i otworzyłem drugi pakiet za oglądanie streama - niestety dało to tylko 40 pyłu) - zobaczymy, co za niego scraftuję. Arena ze ścieżki jeszcze nierozegrana - mam nadzieję, że mi się w niej poszczęści. Ze ścieżki otrzymałem Denathriusa i Pelagosa.

2 polubienia

23.08 - Wbity 73 lvl… Miałem zrobić wpis przy 70, ale się rozpędziłem z questami :stuck_out_tongue: Maksymalny bonus do Xp zdobyty, na koncie 2075 golda i 10 paczek standardowych, które traktuję jako paczki z nowego dodatku, bo jak otworzę je jako pierwsze po premierze to sypną tylko kartami z nowego dodatku :slight_smile: Teraz czeka tylko powolna droga do 100 lvla, ale z racji, że mam 2k golda na mini rozszerzenie to farma na nowy dodatek właśnie sie u mnie zaczyna :slight_smile:

3 polubienia

Nadszedł czas kiedy kończę grę z tradycyjnym hearthstone, gdyż do ustawki zawita nowa ścieżka nagród.
Podsumowanie:
Pierwsze cztery ścieżki ukończyłem z maksymalnym lvl - 350 i 400x3, piątą ścieżkę ukończyłem na 340lvl. Ustawka stała się dla mnie przyjemniejszą częścią hearthstone i postanawiam wraz z wprowadzeniem aktualizacji Sezonu ustawki odciąć się od rankedów, czy aren/starć.

2 polubienia

1.09.2022
Grając w standardzie demon hunterem wbiłem wczoraj złoto 10 - to chyba i tak nieźle jak na ostatnie chude miesiące. Scraftowałem wcześniej do tej talii Theotara i Xy’moxa. Ze ścieżki wypadła mi Seselia, a z pakietów Kel’thuzad. Zbieram teraz na miniset. Stan konta: 355 złota, 6945 pyłu.

1 polubienie

12.09 - 101 lvl wbity :slight_smile: Zaczynamy farmę golda, na chwilę obecną zebrane 4875 golda, 19 pakietów (5 druida, 14 standardowych), które spokojnie poczekają do nowego dodatku… Dodatkowo 20700 proszku z groszami + trochę ponad 5k z duplikatów do odczarowania + sporo złotych kart z poprzednich dodatków :slight_smile: Nie jest źle, ochota na granie również jest… Trochę boli fakt, że wychodzi teraz tyle dobrych gier, a czasu wolnego rozciągnąć nie da rady :confused:

2 polubienia

12.09.2022

100 poziom

15 525 golda

3 860 pyłu + 7 325 w kopiach

Osiągnięcia z dodatku wykonane w 45%

Ścieżka w Ustawce na poziomie 28 (MMR 6062)

Wykupione oba karnety.

Jak widać w tym dodatku już mi nie zależało żeby zrobić wszystkie osiągnięcia do 100 poziomu. Prawda jest taka, że Hearthstone trafił na okres w którym był na drugim albo i trzecim miejscu jako gra komputerowa. Dużo czasu spędziłem przy innych grach a HS był raczej przystankiem a nie głównym tytułem. Zwłaszcza, że jak już grałem to raczej w Ustawkę, bo to tam wiele się zmieniło. Jednak udało się dobić 100 poziom. Teraz już żadnych nagród tylko zbieranie golda :muscle:

3 polubienia

100 poziom wbity z karnetem.Zlota na razie nic bo wydalem na paczki i areny.I jedno pytanko do blizza .Dlaczego zostal uwalony exp questow? Z karnetem zadanie tygodniowe za 5 zwyciestw w rankedach dawalo 3000 expa a teraz 2500 inne tez daja duzo mniej.Moim zdanie to okradanie graczy z golda.Wystarczalo zrobic to zadanie i wskakiwaly dwa poziomy na sciezce(oczywiscie od levela 100),teraz juz tak sie nie da no chyba ze sie ma 500 expacwbite na danym poziomie.

2 polubienia

Daje nadal te większe wartości, czyli za 5 wygranych 3k xp itd… Te dodatkowe % z przepustki sezonowej są dodawane, a że w questach pokazuje mniej to jest tylko błąd graficzny… Prawidłowe wyświetlanie xp zostanie naprawione w najbliższym patchu :wink:

21.09.2022 - mały updejt, bo właśnie skończyłem ścieżkę nagród z Ustawki… Niecały miesiąc po premierze, wiec szybko poszło :slight_smile: Na główniej ścieżce 124 lvl wbity :slight_smile:

2 polubienia