Ścieżka Zdrowia 6 "Morderstwo w Twierdzy Nathria"

Półmetek level 200 12000 golda 80 000 pyłu czekam na dodatek…

2 polubienia

1.10.2022
Poziom 89. 9 złoto było wbite we wrześniu, miniset kupiony, 655 golda, 11640 pyłu. Po minisecie trzeba będzie chyba zmienić talię, no ale to się jeszcze zobaczy, jak radykalnie.

1 polubienie

08.10.2022r.

214 poziom. Aktualne zasoby to 5k pyłu oraz około 500 golda (niestety musiałem dokupić ponad 200 pakietów za golda, bo brakowało kart z najnowszego dodatku). Od teraz zbieram na najnowszy dodatek, ale z drugiej strony wiem, że będzie trzeba zakupić pre-order, aby uzyskać wszystkie karty na samym starcie. Dodatkowo skupiam się na wbijaniu rangi na standardzie, mam nadzieję, że uda się dobić legendę do końca miesiąca. Z talii, które mogę na ten moment polecić, to z pewnością XL Beast Hunter - top 1 talia na standardzie. Win ratio na 13 gier (13-1).

08.10.2022r.
Poziom 214. Aktualne zasoby konta: 5k pyłu oraz 500 golda. Niestety zmuszony byłem dokupić ponad 200 pakietów z najnowszego dodatku za golda, ponieważ brakowało mi kart (legendarnych), do pełnej kolekcji. Od teraz zbieram zasoby na nowy dodatek, choć wiem, że będę zmuszony do kupna pre-ordera, aby na starcie zapełnić kolekcję kart. Jeżeli chodzi o grę, to skupiam się w 100% na standardzie z nadzieją, że uda się wbić w tym miesiącu legendę. Z decków, które mogę polecić do gry na standardowej rozgrywce, to z pewnością XL Beast Hunter - według mnie tier 1 talia. Win ratio na 13 gier (13-1).

2 polubienia

15.10.2022
Poziom 100. Wybrałem skórkę dla wojownika. Ranga na standardzie - srebro 9. 2155 pyłu, 10755 golda. Po nerfach gra się przyjemniej. Theotara sobie zostawiłem, bo nadal jego efekt jest super użyteczny.

1 polubienie

Muszę się pochwalić otworzyłem 4 pakiety i dwie złote legendy wpadły :slight_smile:

17 października czyli kilka dni temu otwierałem max 10 pakietów i dwie zwykłe legendy

Pierwszy dodatek w którym zebrałem 25 legend więc wyjątkowo dostałem diamentową kartę :slight_smile: najlepszy opening ever

3 polubienia

24.10.2022

Poziom 200

Gold: 18 525

Pył: 1260 + 7145 w kopiach

Wiem, że jestem chyba ostatni w kolejce i mam spore zaległości jeśli chodzi o poziomy. To głównie dlatego, że straciłem chyba 6000 XP przez własną głupotę. Niestety, ale zazwyczaj nie chce mi się robić 5 zwycięstw w rankedzie i mówię sobie, że klepnę to w niedzielę albo poniedziałek. A potem wielki szok, że w poniedziałek już jest nowe rozdanie i dziękuję dobranoc. Teraz staram się to robić od razu, ale co poszło to nie wróci. Podobnie sytuacja się ma z questem Nozdormu. 2 miesiąc mi się nie pojawił choć byłem przekonany, że slot był wolny. Gra nie kłamie. Widocznie i na te questy zabrakło miejsca. Raczej przed nowym dodatkiem nie dobiję już 300 poziomu. Gram też mało, bo są inne wciągajace gry (Scorn, A Plague Tale. W obu mam calaki) i dlatego poziom tak słabo przędzie. Mam nadzieję, że wrócę na dawne tory przy nowej ścieżce i będę cisnął wszystko jak trzeba :muscle:

1 polubienie

27.10.2022 - 200 lvl dobity… Tępo stracone, ale tak to jest gdy człowiek zaczyna chorować i nie ma siły na nic… No ale już jest w miarę ok. i czas trochę nadrobić zaległości, jeszcze miesiąc z kawałkiem, więc stawiam, że 260 lvl jest w moim zasięgu :slight_smile:

PS. Pijcie dużo wody, byście się nie nabawili kamieni nerkowych jak ja, bo nie życzę tego nawet najgorszemu wrogowi…

2 polubienia

Muszę to tutaj napisać. Czytałem na reddicie, że jak ktoś dobije 400 poziom to nie pojawiają się nowe zadania. Blizzard podobno wie o sprawie i może coś z tym zrobią. Tak czy inaczej dopóki sprawa się nie wyjaśni to ja bym nie radził wbijać ostatniego poziomu, bo potem przy premierze nowego dodatku i nowej ścieżki pozostaniecie bez zadań a więc bez XP na start.

Kilka razy miałem poziom 400 i nic takiego się nie stało. Jedyne co to jak się ma poziom 400 to nie dostaje się golda.

A teraz też masz poziom 400? wcześniej mogło być normalnie.

Jeszcze nie ale do premiery nowego dodatku spokojnie dobiję.

14.11 - 240 lvl wbity… Prawdopodobnie ten dodatek sobie trochę odpuszczam, bo DK zdominuje wszystko, a ujawnione do tej pory karty z dodatku są w moim odczuciu takie se… Oczywiście coś tam pogram na rankingu, ustawkę będę tłukł, ale też chcę popróbować swoich sił w Duelsach i spokojnie poczekam aż znerfią DK w dziczy i standardzie… Przez to też nie mam parcia na preorder… Trochę też dlatego, że za dużo gier kupiłem w przeciągu tych 2 miesięcy, więc i kasy ubyło, a i trzeba znaleźć czas by to wszystko obegrać :slight_smile: A że na koncie sporo golda i stawiam, że na start dodatku otworzę 140-150 pakietów: 35 standradowych, 5 druida, a reszta kupiona za golda z najnowszego dodatku to stawiam, że sobie jakoś poradzę, a jak nie to w zapasie 35k proszku i drugie tyle w złotych kopiach :slight_smile:

3 polubienia

Poprzednio:
329 lvl
17040g
24355 dustu

Aktualnie kończe z wynikiem:
400 lvl
19670g
20915 dustu

Tym razem grane z boostem. Bez niego na pewno w zasięgu byłby 320lvl

3 polubienia

Level 400, 20 000 golda, 85 785 pyłu i chyba dam sobie spokój z HS bo nowy dodatek wygląda jak kupa niezbalansowanego g…

Polubienia: 5

Lvl: 184
Złoto: 9505
Pakiety : 30
Pył : 800

Lepiej niż przed ostatnim dodatkiem. :wink:

2 polubienia

Finalnie legenda wbita

Lvl: 174
Gold: 10125
Pył: 25k+40k w nieodczarowanych

3 polubienia

02.12 - można to też traktować jako wynik na koniec dodatku, bo dodałem do tego 2 poziomy, który nabiję przez weekend i czekam na dodatek :slight_smile: W tym sezonie udało się zdobyć 284 lvl, na koncie ostało się 12125 golda i fura pyłu… Na start nowego dodatku mam do otwarcia 5 pakietów druida, 25 standardowych i 3 z przyszłego dodatku. Będą otwierane w tej kolejności by sypały tylko nowe karty oraz wykupię za golda 121 paczek z najnowszego rozszerzenia… Łącznie będzie to 154 pakiety z nowymi kartami. Dosyć nieźle, szczególnie, że miałem prawie 3 tygodniową przerwę w graniu :slight_smile: Kompletu na start nie będzie, ale stawiam, że w okolicach 50 lvlu ścieżki dokraftuję tego czego będzie brakowało za wyjatkiem tych legend które się dostaje na 80 i 95 lvlu przy wykupionym pakiecie karczmarza :slight_smile:

3 polubienia

05.12.2022

Poziom: 295

Gold: 23 225

Pył: 9 025

Osiągnięcia dodatku: 100%

Nie wiem jak inni, ale ja już mam pauzę w HS do samego dodatku. Klasycznie nie mogę nic grać żeby nie zrobić zadań, ale nie utrudnia mi to niczego, bo taka przerwa od gry się przyda. Niestety nie udało się dobić 300 poziomu, ale wynik i tak jest rewelacyjny patrząc na to ile grałem. Co do dodatku jest to pierwszy dodatek w którym zupełnie mnie nie interesowały nowe karty. Wcześniej jak było odkrywanie kart to czytałem każdą jedną a tutaj zainteresowanie było niemal zerowe. Oczywiście mega bundle i inne takie kupione, ale zobaczymy czy ten dodatek będzie na tyle dobry by przykuć mnie do gry na dłużej.

3 polubienia

Gruba pazua - 1 dzień :joy:

1 polubienie