"Ścieżka zdrowia"- czyli temat o marnowaniu prądu w drodze do 50 poziomu

Witam. Jako, że minął już tydzień od momentu wprowadzenia niesławnego systemu progresji, więc zapraszam do chwalenia się swoimi postępami.
Jestem ciekawy jakie wyniki ostatecznie osiągniemy. Nagroda za najwyższy poziom na koniec dodatku nie jest przewidziana!
P.S. zamierzam co tydzień robić updated swoich mizernych postępów.

Tydzień 1
19.11.2020:
22 poziom - zapłacone za przepustkę, gram średnio nieco ponad godzinę dziennie. Czasami jak gotuję obiad odpalam sobie ustawkę afk.

22 poziom w 6 dni bez przepustki, głównie naparzałem duelsy.

1 polubienie

19.11 zdobyłem 25 poziom i legendę c’thuna wcześniej yogga

1 polubienie

19.11. zdobyłem 19 poziom, nie grając każdego dnia.

19.11. Nie wykupiłem karnetu, obecnie 26 poziom. Zrobiłem trochę acziwmentów za XP, w tym celu układałem talie nie pod zwycięstwa, a pod wykonanie określonej czynności. Zabawa niezła, szkoda że trzeba było wykonywać to na rankingu i moja ranga ucierpiała :slight_smile:

1 polubienie

Nie miałem czasu na granie, więc stoję w miejscu: 22 poziom na 20.11, zapłacone za przepustkę…

1 polubienie

20.11 - Ledwo “liźnięty” 19 poziom. Od premiery tego systemu antyprogresji zdarzylo mi sie tylko raz nie odpalic gry(wczoraj). Tak to wykonuje zadania i przewaznie koncze gre.

2 polubienia

20.11
Prawie 18 ale bardzo mało gram, tylko dzienne i tygodniowe questy robię…

1 polubienie

20.11 prawie 21 lvl. Gram glownie starcia i troche rankedu

  1. 11 i 20 lvl bez kupowania karnetu i bez specjalnego robienia acziwmentów
Polubienia: 6

24.11 Wróciłem do gry po roku. W jeden dzień wbiłem 14. poziom grając praktycznie tylko rankedy i zbierając łącznie ~2.500 punktów za osiągnięcia (nie wiem, czy one coś dają).

Tu chciałbym pochwalić jedną rzecz. Po ponownym zalogowaniu po tak długim czasie zostałem zapytany przez grę o ulubioną klasę i otrzymałem do niej naprawdę masę darmowych kart z Roku Smoka w tym wiele epików i legend. Znając skąpstwo Blizza byłem w szczerym szoku. Do tego jeszcze jakieś inne darmowe karty, nagrody, pakieciki. Wow :smiley:

3 polubienia

Zabóźka… witaj ponownie! Trochę wody upłynęło…
:ok_hand:t2:

2 polubienia

Tydzień 2
26.11.2020:
29 poziom w 1/3 drogi do kolejnego. Wpadły może ze dwa prostsze achivementy. Myślę, że nie grałem więcej niż średnio godzinę dziennie. Czuję, że wchodzę na etap srogiego grindu. Gram głównie rankedy w obu formatach. Nie mam czasu i chęci bawić się dodatkowo w Starcia, a Arena i Ustawka nie wchodzą w grę. Część questów nie działa w innych trybach poza rankingowym, np. tygodniowe 50 okrzyków bojowych, w ogóle nie zaliczało mi w Karczemnej bójce. Ogólnie gra się fajnie, ale cały czas brakuje mi poczucia postępu. Kilka dni grania, żeby zyskać 150 golda jest mało emocjonujące.

4 polubienia

27.11 - wpadł poziom 34. Nie robiłem już celowo achievementów, po prostu grałem rankedy oraz areny. Nagrody nie powalają, a perspektywa dalszych zbiorów nie wygląda zbyt kolorowo, mam nadzieję że blizzard w niedalekiej przyszłości usprawni ich zdobywanie.

3 polubienia

27.11 - wpadł poziom 35. Nie byłoby to możliwe gdyby nie fakt, że w starciach miałem 11 winów i za osiągnięcia pasek z postępem sam się napełnił! :open_mouth: (miałem ~1/3 przed grą) nie wiedziałem, że to daje aż tyle XP! Aż żałuję, że tego nie można powtarzać, to grałbym w starcia jak głupi.

1 polubienie

28.11 - poziom 27.
Na samym początku nawet zaczęło mi się podobać nowe rozwiązania.
Ale patrząc na to jak złoto i exp idzie słabo do góry gra zaczęła zrażać do siebie.

Polubienia: 5

30.11. Nadal gram co 2-3 dni. Doszedłem do 28 poziomu. Jestem bardzo zadowolony, że wypadła mi Yrel, ponieważ potrzebowałem jej do nowszej wersji Libram Pure Paladyna, ale w ostatniej chwili powstrzymałem się od jej craftowania (bo krucho u mnie z pyłem, a przecież meta może jeszcze się zmienić) i na szczęście szybko mi się to opłaciło.

2 polubienia

Tydzień 3
02.12.2020:

Poziom 34, wszystkie zadania zrobione, a jutrzejsze da mi awans. Trochę grane było przy robieniu achievementów, na pewno do 2 godzin dziennie.

Hearthstone Mathematics zaprezentowało ciekawą tabelę pokazującą nasz spodziewany poziom na zakończenie tego dodatku.

Przy zachowaniu obecnej ilości czasu w grze i robieniu wszystkich questów (tabela nie przewiduje doświadczenia z eventów, bo nie wiadomo jakie to będą wartości) wychodzi na to, że mogę uzbierać około 13500 golda. Wygląda to obiecująco.

1 polubienie

czyli mam rozumieć, że te wysokie levele to level na którym skończysz jak wejdzie dodatek i reset progressu? jak ktoś ma 40 poziom to w tym tempie powinien mieć 148 leveli i 20k golda?