Co z paczkami?!?

Kontynuacja dyskusji z Najemnicy - i jakie opinie ? :slight_smile::

Witajcie. Czy to jest normalne w najemnikach, że na 15 pakietów które kupiłem to otrzymałem 2 niebieskie karty najemników i 13 portretów???
Ja chciałbym pograć a nie oglądać mor dy kart. Naprawdę z 15 mogłaby być połowa najemników a reszta obojętnie co. Ale na 15 - 13 portretów co z tym zrobić, one nic nie dają.
Rozgrywka mi się podoba, ale jak tu pograć jak mam jedną złotą niegrywalną kartę Reksara, bodajże 3 różowe, niebieskie, masę portretów. A z monet będę zbierał pół roku i nie nazbieram porządnego najemnika (bo po 20monet do 500 przy 30 kartach to będzie masakra). Nie podoba mi się to, a myślałem że zawsze musi być coś dobrego w paczce…

Wyrazy współczucia z powodu tego Zakupu…
Ja tym baranom nie zapłaciłem ani canta i mam się dobrze…

2 polubienia

Z tych paczek które kupujesz to chyba jest większa szansa na portret

Ja otworzyłem ponad 10 darmowych paczek i na razie nie dostałem żadnego portretu

Za to mam dość mocny team do PvP/PvE

Mi tam z około 30 pakietów wyleciały ze 4 legendy i sporo portretów. Pakiety z zadań i z golda. Chciałem trafić Kruszora ale dziad nie chce wypaść xD.

z tymi pakietami do najemnikow to slyszalem ze jest tak jak z pakietami z HSa tzn. wypadaja niebieskie jesli masz wszystkie nie trafiasz powtorek a portrety to samo potem z rzadszymi kartami.

Pakiety najemników są g… Warte…

1 polubienie

Dostałem właśnie 5 paczek za zrobienie wszystkich misji i same pakiety wypadły porażka

Blizzard jak zwykle coś zjebał bo wcześniej portrety nie wypadały tak często jak teraz

Witam.
Z tego co zauważyłem, obowiązuje podobna zasada jak w pozostałych pakietach (odnośnie klas rzadkości) czyli:

  • w pierwszej kolejności trafiają się rzadcy najemnicy i portrety z nimi związane,
  • mniejszą szansę posiadamy na otrzymanie epickiego bądź legendarnego portretu bądź najemnika.
    Portretów jest dosyć sporo, więc jeśli ktoś dostał wszystkich rzadkich najemników to przeważnie otrzymuje portrety do nich. Jeśli nie obowiązywałaby zasada odnośnie rzadkości tylko otrzymywania postaci a w drugiej kolejności portretów to bardzo szybko kolekcja zostałaby zebrana.
    Pozdrawiam.

no o tym wlasnie pisalem we wczesniejszym poscie tylko troche inaczej to ujalem. Dokladnie tak jest.

1 polubienie

Proponuję pofarmić Malfuriona z Gufem, Bruk’hanem i Anakondrą robi robotę.
Monety do zdobycia na spaczonych strażnikach. 3 dni mi zajęło farmienie. Jest tylko jeden problem, z tych strażników leci też Tamsin i mam nadmiar monet dla niej.

A i dobrze jest farmić bossów na spaczonej kniei. Szybko idzie i często lecą zadania.
Oczywiście zawsze trzeba obrać ścieżkę przez sekret.

Mam 17 zadanie malfurionem, rozwinięty prawie max(poza przedmiotami, których nie używam) od 15 zadania dla danej postaci prócz monet dostajesz też pakiety.