Dodajcie opcję wyłączenia animacji!

Szlak mnie trafia gdy przez p… animacje nie jestem w stanie zagrać wszystkich kart w turze…
Hs to podobno strategiczna gra karciana a nie p… pokaz bezużytecznych animacji!!!

3 polubienia

Nawet nie musieliby dawać takiej opcji - wystarczyłoby że te półgłówki po prostu wreszcie by je przyspieszyli o 1/4-1/2 i po problemie…

1 polubienie

Jak dla mnie mogliby też dać opcję wyłączenia pokazywania każdej jednej karty, którą przeciwnik zagrał. Zawsze na to klikam, bo znam te karty na pamięć a jak coś przeoczę to mam obok belkę z historią.

Co do animacji też ostatnio miałem wpadkę, bo pod koniec tury zrobił mi się quest i co? oczywiście informacja na środek planszy, że quest się dokonał i nie mogłem trafić stronnika spellem, bo był zasłonięty przez info o queście, tura się skończyła i tyle. Niech to się pojawia gdzieś z boku planszy a nie na środku. Moim zdaniem klarowność planszy powinna być najważniejsza w tym wszystkim.

Ps. gdybym był Elonem Muskiem to bym kupił Hearthstone i dał całe drzewko opcji jak w pełnoprawnej grze AAA. Każdy mógłby sobie ustawiać grę jakby chciał. Jakoś trzęsący się ekran dali do opcji. Od dawna mam statyczny i jest dużo wygodniej.

4 polubienia

No niestety, proszone o to jest od lat.
Jak i o optymalizacje gry czy naprawienie setek bugów.

Jedyne co legalnie można zrobić z animacjami:

Ale jakieś znaczące różnice widać chyba tylko na słabych PC.

Jeśli Blizzardowi nie chce się bawić z animacjami mogło by się pojawić coś jak w Master Duel, ogólny czas tur (500s) do wykorzystania. Lub coś w ten deseń, np. 100s do wykorzystania jednorazowo na super ture (kiedy wiesz że się nie wyrobisz).

Tam ciul z twoją turą, gorzej jak przez nadmiar animacji bo przeciwnik coś zagrał typu Dreszczołak czy stary Yogg (tura mu już minęła ale ja nie mogę nic zagrać bo animacje trwają i jest ich aż tyle że mija moja tura bez zagrania karty. Przez nadmiar animacji przeciwnik otrzymuje gratisową turę…

Może to dziwne, ale jak te karty były w standardzie to nigdy mi się tak nie zdarzyło

A co wam animacje przeszkadzają? uważam, że one powinny zostać włączone bez hs wygląda bardzo sztucznie.

Przecież autor wpisu wyraźnie napisał, w czym mu przeszkadzają animacje. Wystarczy tylko umieć czytać.

A mi to nie przeszkadzają te animacje dodają uroku w legendarnych w kartach bez animacji gra byłaby nudna jak flaki z olejem.

Dziękujemy za Twą cenną opinię zatem, która nie wniosła niczego do tematu.

2 polubienia

Pewnie dlatego że w standardzie było małe pole do popisu przy synergiach tych kart.

U mnie gra się zawiesza i animacje się powtarzają w kółko aż nie dostane dc, nigdy nie miałem tak że nastała moja tura po zagraniu przez przeciwnika Dreszczołaka (legit synergy). Nawet na sekundę że przeleci lina i elo, co też mi się zdarzyło wielokrotnie.

Co do Dreszczołaka najzabawniejsze dla mnie jest jak już jest ich pełen stół a dochodzą kolejni i koleni aż są poza stołem i w ogóle grą, a niektórzy zawiśli w powietrzu. :upside_down_face:

Poza tym w HS jak dobrze pamiętam jest ̶l̶i̶m̶i̶t̶ ̶c̶z̶a̶s̶o̶w̶y̶ ̶g̶r̶y̶ ̶(̶3̶0̶m̶i̶n̶)̶ (*) i po tym czasie portrety obu graczy wybuchają i gra kończy się remisem. Więc nawet jeśli zagrane zostało combo animacji które przekracza ten czas gra powinna się zakończyć.
Epicka · Zaklęcie · Koboldy i katakumby · Wtasuj 5 Zwojów do twojej talii. Kiedy któryś z nich zostanie dobrany, rzuć losowe zaklęcie.
Btw. powinien być za to achievement, hehhe. :clown_face:

Miłe dla oka, toksyczne dla rozgrywki.

Edit:
(*) Limit turowy gry (90).

1 polubienie

Na pewno limit czasowy a nie turowy? ja wiem, że po 45 turach na głowę (czyli 90 razem) obaj bohaterowie wybuchają. Zdarzało się to często z kartą Archiwistka Elizjana, która była grana na koniec decku żeby wtasować 5 kart x2 do decku tworząc w ten sposób sztucznie 10 tur więcej. Cofnięta na rękę i zagrana ponownie znów wydłużała grę o 10 tur. Tyle, że za drugim razem był już limit i przy 45 turze był koniec dla obu graczy.

Jeśli chodzi o animację ja pamiętam jak chciałem zrobić osiągnięcie by 14 razy odpalić efekt Miotającej arkanistki (okrzyk bojowy: zadaj 1 pkt. obrażeń wszystkim pozostałym stronnikom. Jeśli któryś zginie, powtórz ten efekt). Dałem do tego Zadowolonych klientów ze zdrowiem 3/2/1 i zrobiło się perpetum mobile :smiley: trwało to tak długo, że przeciwnik się poddał :slight_smile: a inna podobna sytuacja już z kolosem łowcy i głowami hydry. Tyle, że tutaj przeciwnik zagrał Miotającą arkanistkę. I tak jak osiągnięcie mówi o 12 głowach w ciągu jednej tury to te głowy tak były wybijane ciągle i ciągle, że mi naliczyło 24 głowy w jednej turze :smiley: skończyło się dopiero jak Hydralodon padł i już nie mógł wskrzesić kolejnych głów :slight_smile:

1 polubienie

Przykładów patologii z animacjami w hs jest wiele ale najbardziej wk… mnie to że developerzy hs tego nie widzą i nic nie robią!!!

2 polubienia

Yup masz rację, przyznaje mój błąd.

Each game of Hearthstone has a limit of 89 turns. At the start of the 90th turn, both heroes will explode, and the game will end in a draw.

Dawno już bawiłem się w takie meme, ale coś mi świta z tym ograniczeniem czasowym, może za dużo gier i po prostu coś mi się pomieszało. :roll_eyes:

Widzą i ogólnie mają dobre pomysły które nie wchodzą w życie bo są mało profitowe i są stopowane przez CEO. :money_mouth_face:
Dlatego kozaccy DEV odchodzą ;/. A Ci którzy pozostali, wiadomo nie wyłamują się.

1 polubienie

Przecież wiesz Awi jak to działa - jak masz talie spamującą, to animacje będą albo ci przeszkadzać, albo będziesz mógł iść siku jak odpowiednio wcześniej wszystko sobie poukładasz w głowie i wyrzucisz… Ale z tego co pamiętam to nie lubisz takich talii i losowości z nimi związanych… Składaj talie z samych koksów i po problemie :slight_smile:

Niestety kompletnie nie rozumiesz problemu. Jest wiele sytuacji w których to nie działa, na przykład:
Animacje kończące quest
Dociąg karty że spodu decka (którą specjalnie tam umieściłeś) itp.
Wszystkie karty odkrywające 3 karty do wyboru itp…

1 polubienie

Mieliście tak że ilość animacji u przeciwnika powodowała że wasza tura mijala i przeciwnik miał swoją turę ponownie? Bo ja już tak nie raz miałem.

1 polubienie

Zdarza się, ale kiedyś bardziej i raczej na starszym telefonie/laptopie. Obecnie co najwyżej poniżej 5s się takie coś zdarzy jak przeciwnik zagrywa jakieś combo na sam koniec, rekordowo no to tak z 15 sekund spokojnie na oko kilka lat temu miałem…
Chyba że jet jakaś chora bójka i grasz na łotra któremu siądą karty na dobieranie i wymienianie kart, to też tak potrafi się zdarzyć… Dziczy nie gram, może tam też coś takiego potrafi się zadziać.

2 polubienia