Informacje o aktualizacji 29.2

Informacje o aktualizacji 29.2

Aktualizacja 29.2 wprowadza Duety w Ustawce, 7 sezon Ustawki, zmiany balansu i nie tylko!

Wyświetl cały artykuł

Awikun, zobacz. Twoja pogarda do kopiowania newsów zadziałała. W tym konkretnym przypadku.

Liczę na to, że diamentowi bohaterowie będą nagrodą za 2000 zwycięstw a nie będą kolejną sklepową zapchajdziurą.

1 polubienie

Wie cie co?
Trochę się obawiam się tych duetów bo i tak nie gram w ustawkę?
Ciekawe czy osiągnięcie ze starć znikną bo jeżeli tak to jest mało czasu

Zauważylem,że cotygodniowe daily są już dwa razy trudniejsze niż zwykle miałem wygrać 15 razy walk w bójkach czy w ustawkach po zmianie mam wydać 750 many zamiast 500 a w artykuke ani słowa o tych zmianach no chyba,że źle patrzę

Dostajesz więcej XP za nie. I słabo czytasz:

  • [Postępy] Zwiększono poziom trudności niektórych zadań codziennych i cotygodniowych, a także przyznawane za nie PD.
1 polubienie

Ta, zwiększono wymagania 3-krotnie, a nagrody 0.3-krotnie. Brawo Blizz.

3 polubienia

Wcześniej jeszcze casualowo sobie grałem, żeby porobić questy. Aktualnie blizzard sprawił, że nie chce mi się już ich robić. Nikt o zdrowych zmysłach nie ma czasu farmic 15 wygranych gierek, za praktycznie ten sam exp. Dziękuję, do widzenia.

1 polubienie

Brawo Bugzard za zwiększenie poziomu trudność w cotygodniowych zadań wszystko by zdobyć z 1750xp na ścieżkę gracza do 2225 xp
IQ Bugzarda to dno i wodorosty
Starcia wywalone z gry a osiągnięcia zostały a też powinny zostać wywalone.
Bugzard za nasze pieniądze do siedziby firmy jedzie furami za 4 mln euro :rofl:

Nerf demon huntera też niewiele zmienia bo problemem jest demon zadajacy obrażenia na koniec tury i plagi rycerza śmierci…

Z tym, że 3x więcej gier w questach to ich poebało. 2x ok niech będzie ale nie 3x X.X

1 polubienie

Już się wycofali z tego. Fajne tam decyzje zapadają w Blizzie, że pod naporem krytyki z dnia na dzień wszystko cofają. Bardzo kompetentna firma.

Tzn,że wszystko wróci do normy?

To już nie pierwsza taka zagrywka… Po prostu rzucają taki nie do zaakceptowania “pomysł”, jest krytyka i się wycofują z tego oferując gorszą opcję niż to co było, ale nie tak złe jak to co chwile temu wprowadzili, więc ludzie to akceptują. Szybkość reakcji świadczy, że to wszystko było zaplanowane :wink:

1 polubienie

"Wczoraj wydano aktualizację 29.2, która wprowadziła pewne zmiany w cotygodniowych zadaniach, które utrudniały ich ukończenie, ale zapewniały więcej PD. Widzieliśmy, że wielu graczy rutynowo wykonywało swoje cotygodniowe zadania w trakcie normalnej gry, nawet nie angażując się tak naprawdę w system cotygodniowych zadań. Naszym celem przy wprowadzaniu tych zmian było wyznaczenie wszystkim graczom celów, do których powinni dążyć, i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych graczy (którzy prawdopodobnie nadal wykonywaliby cotygodniowe zadania bez większych trudności) za ich zaangażowanie w grę.

Słyszeliśmy jednak Wasze opinie i jasne jest, że posunęliśmy się za daleko.

Chcemy nagradzać graczy za ich dodatkowy wysiłek, a nie sprawiać, że nagrody będą poza ich zasięgiem. Właśnie dlatego przygotowujemy niezaplanowaną poprawkę, która skaluje większość wymagań cotygodniowych zadań z powrotem do liczby pomiędzy tym, co było wcześniej, a tym, co jest teraz. Dodatkowe PD zachowamy tam, gdzie jest. Wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat czasu wprowadzenia tej niezaplanowanej poprawki, ale będzie ona dodatkiem do naszej pierwszej zaplanowanej poprawki, która jest już zaplanowana na najbliższy piątek.

Zmniejszenie wymagań dotyczących Zadań może wiązać się z dziwnymi skutkami. Na przykład po zalogowaniu się możesz zobaczyć, że cotygodniowe zadanie zostało ukończone w ponad 100%. Jeśli tak się stanie, problem powinien zostać wyjaśniony po rozegraniu gry i ponownym ukończeniu danego zadania.

Dziękujemy za Twoją opinię na temat tej aktualizacji. Z niecierpliwością czekamy na wrażenia po wprowadzeniu tych zmian."

Cytat z heartpwn

Haha, to zupełnie jak za poprzedniej władzy w Polsce.
Jednak manipulacja każdemu się przydaje.

Dokładnie :slight_smile: Jedyne co Blizzard zrobił na taki serio widoczny + jednocześnie nic nie zabierając to ścieżka nagród. Nagrody za granie są zdecydowanie lepsze i szybciej osiągalne niż wcześniejsze questy co dawały golda i farmienie golda za wygrane… Ale też była zagrywka, że na początku ta ścieżka nie była taka super.

2 polubienia

Ha, ha, to zupełnie jak za aktualnej władzy w Polsce.

Może. Póki co krótko rządzą i jeszcze nie zaobserwowałem takiej zagrywki.
Ważne, że to jest po prostu częste w polityce i działaniach korporacji.

Dopiero teraz zwróciłem uwagę o co chodzi w tym temacie jak obejrzałem materiał w Hearthstone Matematics na ten temat.

Nie rozumiem tego całego oburzenia :face_with_monocle: to są TYGODNIOWE zadania, które wcześniej robiło się w jeden dzień. Masz CAŁY TYDZIEŃ na zrobienie tego. To są tak proste zadania, że 5 wygranych rankedów spokojnie można zrobić w jeden dzień i tak faktycznie było a potem przez resztę tygodnia była pustka. Jak dla mnie powinni dać właśnie 5 wygranych rankedów do codziennych zadań a do tygodniowych 15 a nawet 30 wygranych, bo ma się na to cały tydzień!! oczywiście XP za to też powinno być wyższe. Szkoda, że to zmienili z powrotem i szkoda, że ludzie się do tego przyczepili, bo te zadania mają być trudniejsze. Ludzie się przyzwyczaili, że tygodnowe zadania robią pierwszego dnia i teraz ogromne oburzenie, że robią to w dwa dni… a powinni robić siedem dni wszystkie 3 zadania. Ehh… tutaj akurat jestem po stronie Blizzarda. To był mądry ruch.

1 polubienie

Zgadzam się z powyższym.