Księga bohaterów Guf

Jak pokonac bohatera nr 5 w ksiedze Guf’a? bo mam wrazenie ze to jakis cpun/sadysta wymyslal…

1 polubienie

Chodzi tobie o tego paladyna?czy o drużynę awanturników, Jeżeli o paladyna to poprostu przejołem kontrolę nad wrogom stronnikiem walnąłem i dowaliłem kilku swoich i jako moc specjaną to pomoc tego szamana.Ja stanołem na tej babie co daje truciznę bestią i nie wiem jak ją pokonać zresztą ta księga Najemników już mi się nie podoba to trzeci najemnik,który gada coś o jakimś odłamkach,które trzeba zdobyć.
Blizzard dostaje żółtą kartkę ponieważ wolę przygody z roku smoka czy Feniksa rozdział za rozdział.Skarby za skarbami tego mi brakuje w obecnych przygodach z roku gryfa.

Czego się spodziewasz od darmowego contentu? Za wyżej wymienione przygody musiałeś zapłacić. Przeważnie wygrywałem z heropowerem zadaj dwa masz +2 do obrażenia zaklęć, a jak nie to kombinowałem z innym. A te odłamki jak wsłuchasz się to co mówią postacie to są to odłamki naaru taka istota będąca esencją światła. Polecam obejrzeć kanały o lore wowa na yt takie jak pulchny niedźwiedź czy Sameal channel news.

Wybierz zdolność zadającą 2 obrażenia lub zmniejszającą koszt losowego zaklęcia w ręce o 3.

Osobiście, nie czyściłem stołu przez pierwsze rundy, wyjątkiem była sytuacja, gdy wylosował się poszukiwacz przygód, mający furię wichru i ewentualniem, jak miałem nadmiar many, to temu z boską tarczą, zbijałem boską tarczę. Pamiętaj, ten przeciwnik opiera się na tokenach, a Ty masz większych stronników, którym zagrozić może tylko poszukiwacz przygód z trucizną. Kiedy przejmiesz panowanie nad stołem, to wygrasz.

Blizzard dostaje żółtą kartkę ponieważ wolę przygody z roku smoka czy Feniksa rozdział za rozdział.Skarby za skarbami tego mi brakuje w obecnych przygodach z roku gryfa.

Naprawdę? wolisz płacić za przygody, by dostać content(który był shitem), może jeszcze powiedz, że naxx, brm i loe były super

Niewiem o ktorym paladynie mowa wyzej byc moze to pozniejszy boss natomiast ja mowie o awanturnikach i tak pierw sprobowalem z babka co obniza koszt zaklec o 3 z czego tych zaklec wiele w talii nie ma a tak to do tej pory jade na tym typie zadaj 2 otrzymaj +2 zaklecia natomiast najdalej zaszedlem za pierwszym razem w/w babka co obniza zaklecia prawdopodobnie przez rng chociaz za kazdym z trzech razow/prob na poczatku dostawalem te same karty i wymienialem je na dokladnie takie same IDENTYCZNY problem jak w ksiedze valeery przy ktoryms tam bohaterze niepamietam dokladnie ktorym juz. Natomiast wracajac do tego 5/8 bossa bo o tym mowa tj awanturnicy NIE JESTEM W ZADEN SPOSOB W STANIE ZAPANOWAC NAD STOLEM i dlatego mam ochote cos zniszczyc jak to gram… nie dosc ze problem na poczatku z wymiana kart - jest schematyczna a nie rng w grze ktora na rng przeciez polega… niech mi ktos pomoze moge podac namiary np na disco na priv bo ja zaraz dostane pier… dol…ca z tym przeciwnikiem

Czy ja wiem czy taki shit. Osobiście podobał mi się klimat, fakt dodatki te nie wprowadzały dużo nowości do gry, ale pod względem contentu były jak najbardziej na plus. Prawda jest taka że szuka się nowych cycków do wydojenia, mini sety jakoś nie przemawiają do mnie. Sam bym wolał dostać rozszerzenie czyli set kart i przygodę w połowie czasu do następnego setu. Tylko nie na zasadzie jak było z przebudzeniem Galakronda gdzie miałeś tam troche grywalnych kart, przygoda tylko do wykupienia poprzez pieniądze. Jednak danie opcjonalną możliwość na wykup czyli za kasę w grze bądź realną. I tak jestem pod wrażeniem że blizzard zgodził się w końcu na wydawanie kasy z gry na przedmioty kosmetyczne jak portrety czy stare rewersy, troche nam topnieje w swoich przekonaniach ten lodowy gigant :hot_face:

1 polubienie

ZADNEJ przygody nie kupilem za prawdziwy hajs w tej grze ANI JEDNEGO SKRZYDLA wszystko za zloto w grze a odkad jest to “doswiadczenie” za granie mam wrazenie ze jest gorzej z goldem w grze ;p wracajac do Guf’a ktos chetny pomoc?

Ja ją pokonałem zagrywając kartę i przej.ując kontrolę nad stronnikiem plus 2+ obrażenia zaklęć od brukana czy jak mu tam

probowalem 2x i mam tego dosc chce to przejsc pojsc dalej a nie jestem w stanie…

Nie wiem specjalnie odpaliłem jeszcze raz żeby zobaczyć czy rzeczywiście jest tak ciężko. Odpaliłem hero power od Bru’kana zadaj 2 dostajesz 2 pkt do obrażeń zaklęć i poszło bez powtórek. Może skup się na twarzy, on tych awanturników nie buffuje więc niszcz jak dostaniesz star fall albo fanga. No i pamiętaj że ten spell za 2 many bodajże potęga miłości czyli przejmij kontrolę w tej turze nad wrogim stronnikiem może dać ci lethal bo przejęty tak stronnik może walić w mordę. Jak Ci dalej nie idzie to mogę na dc pomóc.

2 polubienia

wiesz co po tych 2-och razach naprawde mam dosc probowania tego… szkoda mi nerwow nie jestem w stanie zapanowac nad stolem a co dopiero o waleniu w morde zanim cokolwiek bede miec do walenia w morde on mnie praktycznie zabija… i dlatego mam tego dosc…

Powiem tak księga Najemników jest debilną przygodą,która kropka w kropkę,przecinek a przecinek łudząco przypomina księgę Bohaterów tylko Blizzard do kurwy nędzy skopiował wszystko z księgi bohaterów tylko zmienił na Najemników
Rzygać mi się chcę bo jutro startuje Malfurion.

A na coś ty liczył? Przecież było jasne, że będzie to kopiuj-wklej przeniesiona księga bohaterów, tylko z innym skinem i “historią”. Przecież oni nawet karty w dodatkach dają identyczne, w stosunku do poprzednich rozszerzeń.

2 polubienia

Ja to ogólnie przechodzę na siłę Bo jest to żenujące. Niemniej całość przeszedłem w 2 dni łącznie w parę godzin (okolo 3h z hakiem). Większość przeszedłem za pierwszym podejściem a te o czym mówicie to jedno za drugim razem a to co zawala co chwilę cały stół 2/2 to chyba za 4 czy 5 lat razem. Jakoś się udało i niektóre wg mnie bywały trudniejsze, co nie zmienia faktu że całość na nikłe historie i “nagrody” są żałosne

2 polubienia

To niech Blizzard przestanie nam produkować te żenujące księgi za księgami spodziewałem się w roku Gryfa Heartstone powróci do przygód z roku Smoka (Dalaran czy Uldun) To były najlepsze przygody jakie robiłem w życiu.
Mam nadzieje, że w drugim dodatku dadzą nam inne przygody albo w trzecim nadal przypominam, że czekamy na nowy tryb z tymi najemnikami dla multi może to wielka tajemnica w III fazie roku Gryfa??

Sprawa krótka i prosta … nie podoba się to nie gram …
Ja to przechodzę tylko dlatego ,że dają pakiet z którego może wypaść mi 5 złotych legend :slight_smile:

3 polubienia

Jedyne czego możesz się spodziewać z ich strony, to większą liczbę mikropłatności i kolejnych bugów wraz z następnymi patchami. To już nie Blizzard, a Activision Blizzard, który jedynie patrzy, czy słupki dochodów się zgadzają.

Zatem nie licz na żaden nowy tryb Najemników. Pisałem już wcześniej, że według mnie Księga Najemników to właśnie ten “nowy” tryb, a jeśli nawet coś wydadzą, to będzie to coś w rodzaju Koboldów i Katakumb lub Rozróby Rastakana, a nie pełnoprawny, nowy tryb.

A nie zdziwiłbym się, gdyby tą wielką tajemnicą na koniec roku Gryfa byłoby ogłoszenie zamknięcie serwerów Hearthstone :rofl: :sweat_smile:

No właśnie ja liczę, że jakoś ten nowy tryb będzie rozbudowany. Może nie będzie to rozmach typu “slay the spire” ale chociaż żeby to było coś na poziomie “Starć”, że dla odprężenia od czasu do czas można sobie pograć. Żeby ścieżki, które będzie się pokonywało były jakieś różnorodne, żeby to było coś w stylu rougelike, odblokowywanie broni, jakieś ulepszenia i dalej w ścieżkę na kolejnych bossów. Jestem ciekaw jak to rozwiążą i obym się nie rozczarował.

1 polubienie

JA MAM TEGO KUR…aaaaaa dosc wlasnie sprobowalem kolejny raz i KARTY MI SIE SKONCZYLY i rzecz jasna przegralem… niech ktos pomoze zanim cos zniszcze… co to za gowno jest…