Ktoś testuje te nerfy?

Nie. Ale “współczesny” sposób grania w karcianki i inne gry gdzie są buildy trochę szkodzi. Ktoś kto chce grać na rankingu wchodzi na hsreplay i inne podobne strony i bierze talię z pierwszej strony z jak największym WR. Pamiętam początki grania w MTG czy WoWa, gdzie każdy sam składał talie, gdzie taktyki na Bossa się uczyło samemu… Nie pomaga fakt, że budowa talii w Hsie jest prosta jak budowa cepa. Pomyśl sobie, że do legendy być nie zobaczył praktycznie żadnej talii T1, a jak by się trafiła to pewnie nie byłaby idealna :wink:

Po prostu buildy są zbyt op i trzeba: albo usunąc kartę albo znerfić

ilość many powinna być odpowiednia do ataku,zdrowia,efektu i działania.
wystarczy kilka odpowiednich kart kilka zaklęć i masz op strategie. Więc blizzard nie może zrobić ogólnego nerfa bo po 1.mniej graczy a po 2.Nowe karty nowe nerfy

Aktualnie będzie chyba nerf na kartę Kairn Krwawe kopyto

A niech tylko Blizzard znerfią coś z mojej talii dla DH tak jak to zrobili z Adeptem Glewni gdzie omyłkowo został usunięty z kolekcji.
Dla nich liczy się tylko jedno grupa testerów wśród wybranych graczy i hajs za wykonaną dobrą robotę.

w większej części masz rację

Dla zdenerwowanych ludzi polecam kartę Strażniczka Egwina

Jednym słowem niech zrobią coś bardziej pożytecznego być może mini seria z drugiego dodatku roku gryfa spowolni coś.
Dla mnie aktualna talia DH jest tak mocna, że co 5 gracza powalam zachowując 30 HP

Ta dyskusja jest głosem rozsądku,Blizzard powinien się zasugerować reakcją graczy na nerfa ewentualnie go cofnąć. Mamy skill do tej gry. niektóre nerfy są bezsensowne

Oczywiście są karty, które efekty mi się podobają a są takie, które powinny zostać zmienione. Szablobestia powinna dostać nowy efekt gdzie może atakować gdy DH ma w łapie broń.
Nie wiem ile im dają za taką robotę czyli płacisz Bliizardowi kupę hajsu a dostaniesz nerfy jeszcze bardziej niekorzystne.

im więcej kart tym więcej nerfów. Gracze są sprzeczni tak jak ja i ty. Aby uniknąć niekorzystnych sytuacji trzeba co każdy mecz zmieniać karty w talii. Udany nerf więcej graczy =hajs dla blizzarda. Każda karta powinna być równa do poziomu many/ataku i zdrowia. Niektóre karty po nerfie są lepsze.

Dlatego nie gram kartami, które są osłabione, kiedyś gdy nie grałem DH w rankingach. Stworzyłem talie dla szamana opartą na Galakandrodzie i ale gdy odblokowałem DH. To na niego się przestawiłem i bez legendy z rubieży, który wszyscy stronnicy mogą atakować jak na stole stoi 3 z prowokacją u przeciwnika, albo Wewnętrzy Demon 8 punktów Damage przy mocy specjalnej 9 .
Po prostu to jedna wielka pomyłka ze stronny Blizzarda.
Zatrudniają po pijaku.
Albo spróbuj zawalczyć Garoszem w Księdze Bohaterów przeciwko Trallowi gdzie Garosz ma nie swoje kart, Rolnik od łotra czy kilka kart od kapłana i masz męcz się z tymi kartami, a Blizzard wyciągnie łapska po hajs ? Za co?

Po prostu ten nerf był błędem.

Nerf Esencji zaklinaczki był błędny bo i tak w dziczy gracz grający magiem rzuci na stół Uczennice czarownika, która potanieje tą kartę

Ta uczennica to Ci się śni po nocach chyba xD olac hsa jutro open beta diablo 2 trzeba zobaczyc czy warto wrócić do sanktuarium po latach czy kicha jak z warcraft 3. Jutro 19 kto chcę ze mną duriela zrobić dodawajcie :wink:

3 polubienia

Moim zdaniem przydałby się serwer testowy, przed wyjściem dodatku np. 1-2 tyg. wpuścić graczy, każde konto miałoby wszystkie karty i niech testują. Ma się w ten sposób darmowych testerów przed wyjściem dodatku, wyłapuje się przy okazji błędy. Im więcej graczy tym więkasza szansa na wyłapanie kart które wymagają nerfów lub bufów.

1 polubienie

Jest serwer testowy, ale dostęp do niego dostają tylko streamerzy. Jakby dali dostęp wszystkim graczom wyglądałoby to inaczej. :wink:

A to jak jest dostępny dla streamerów to najwidoczniej blizzard ma w głębokim poważaniu ich zdanie, bo często to oni narzekają na dane decki. Ewentualnie nie mają pełnej swobody w tworzeniu decków bo często przed wyjściem dodatku są pokazowe starcia między streamerami. A mi chodzi o pełną swobodę w tworzeniu i testowaniu decków.

Tester serwowy?? Poważnie odpada

Te decki, które tam robili całkowicie odbiegały siłą od tych metowych. Dostęp do niego jest tylko na czas przed dodatkiem i później wszystko kasują. Można było zobaczyć choćby u Regisa, Thijsa czy kiedyś widziałem u Mkrra.