Ktoś testuje te nerfy?

Wiem o co Ci chodzi ale takie coś ciężko nazwać serwerem testowym. Bo jest to tylko prezentacja dodatku. Serwery testowe funkcjonują chociażby w LoLu i daje jakiś wgląd twórca w przypadku nowych postaci czy też różnych zmian. Blizzard ma najwidoczniej inne podejście, woli żeby wszyscy testowali i się irytowali :smile: zamiast sprawdzić to na mniejszej liczbie osób, którzy robiliby to z myślą by poprawić to czego twórcy nie zauważyli.

Ogólnie to jest serwer testowy, ale dostęp do nich z zewnątrz dają bardziej do reklamy. Według mnie dostęp powinni mieć tam wszyscy i to najlepiej jeszcze z jakiś miesiąc przed to byłoby większość problemów wyeliminowanych.

A według mnie to wybrani przez Blizzarda są testerzy,którzy testują i zgłaszają liczne bugi Blizzardowi.

Są testerzy i gracze. Testerzy zgłaszają bugi i grają na innych serwerach. A gracze pokazują kombinacje kart,zaklęć i decki. Tak to działa. Blizzard to monitoruje

Zadajmy więc takie pytanie czy od nas ktoś z tego forum jest testerem?
Jak już może o tych testerach to w mobilnym hs są takie małe czcionki,że tekst przy imionach danego bossa,że się ścinają no wiecie o co mi chodzi?czy nie bardzo.
A tak z innej beczki
Nowe karty testuję uruchamiając np Przygodę z roku Smoka i dając losową talię danej klasy bez potrzeby kupowania za gold pakietów(które i tak myszy kupić dla własnej kolekcji).

Na tym forum nie ma testerów. Możemy tak mówić. Ci testerzy zgłaszają bugi na prywatnym forum blizzarda. Gracze nie mają do niego dostępu. My możemy testować karty,zaklęcia itd.
nie będąc specjalnie wyznaczonymi testerami

Możesz pisać tutaj na forum o problemach występujących w grze. Kilka razy tak robiłem i będę robił (na razie jestem na etapie zbierania screenów żeby zrobić z tego większy temat), ale nie raz pisząc o jakimś problemie, choćby z polską lokalizacją, ale nie tylko, zostało to naprawione w następnym patchu. Oczywiście nie mówię, że to jest wyłącznie moja zasługa, ale jak nie napisze się nic, to skąd mają wiedzieć czy coś jest nie tak?

Moja opinia na temat samych nerfów jest taka: są karty, które nie zostaną zmienione choćby skały sr…ły. Są to karty mocne, irytujące i spędzające sen z powiek, ale takie mają być i basta i takie przejdą do dziczy. Jeśli tak się stanie, to problem sam się rozwiąże. Jednak karta pozostanie nietknięta. To nie muszą być karty legendarne.

Jedyną kartą która nie może być znerfiona to karta 10/10/10 Mordresz Płomienne Oko

No chyba że zamiast 10 many max będzie 11

Po pierwsze, karta ta nie wymaga nerfa, wymagania jej są dość duże, a nagroda średnia tzn. musisz zadawać przez całą grę 10 obrażeń z hero power maga, aby ten stronnik za 10 many wywołał swój efekt z okrzyku bojowego.

Po drugie, każdą kartę da się znerfić. Ludzie też myśleli, że nie można dać nerfa na portret wojownika, bo “to kolejny doktor 7, więc musi kosztować 7 many”. Jednak później Blizzard pokazał, że mogą ustawić koszt na 9, przez co ten portret stracił na wartości, a potem cofając nerf, wrócili do kosztu 7.

Po trzecie, jeśli by chcieli nerfić tą konkretną kartę, to jest kilka opcji:

  1. Zmienić jej działanie np. za 8 many 8/8, wymagania: zadaj 8 punktów obrażeń z hero power. Choć dla mnie byłby to bardziej buff, niż nerf.
  2. Kompletnie zmienić kartę np. kosztowałaby bazowo 20 many, miała efekt tzn. na okrzyku zadaje 10 po wszystkich przeciwnikach, ale karta byłaby tańsza za każde użycie hero power.
  3. Koszt i działanie zostawiamy, ale wymogiem byłoby nie użycie hero power, a zabicie za jego pomocą wrogich stronników.
1 polubienie

przecież napisałem że mogą wprowadzić 11 many zamiast 10

Był taki stronnik co kosztował 25 punktów many to tygrys dla paladyna legenda z Rodziny Rastamana.

1 polubienie

Już się domyślam co tam popalasz, przestań :upside_down_face:

4 polubienia

Jak dla mnie temat do kosza.
Czyli podsumując Blizzard zatrudnia testerów i daję im inny serwer.Łapie czy są jakieś bugi, dostają jakieś olbrzymie ananasy.My jako gracze testujemy wszystkie nowe karty i sprawdzany na innym serwerze niż tester.
Swoją drogą jestem ogromnie ciekawy co wymyślą w nowej mini serii i w ostatni dodatku roku Gryfa.
Tyle ode mnie.

Bugzard już nie ogarnia HS i działa chaotycznie …

1 polubienie

ostatnio dh z questa wywalił mi w 3 turze trzech stronników 6/7 7/8 7/8 (za każdą dobraną kartę kosztuje jeden mniej) :o ja podziękuje za taki balans. Cały blizz to chyba rodzina rastamana xd odjazd na maxa. Next dlc 2 tura i 4 stronników 12/12 na stole albo otk w 1 turze a czemu nie?

2 polubienia

OTK DH ma się całkiem dobrze. Właśnie wygrałem nim z warlockiem.

O jejku chodziło mi o dodatek rozróba Rastakana
Z komórki ciężko się pisze.
Tam był ten tygrys Szirwala.

To może czytaj co wyślesz zanim to zrobisz? xD