Odświeżenie systemu progresji i nagród

Odświeżenie systemu progresji i nagród

Dodajemy osiągnięcia, strony profili i ścieżki nagród, a także odświeżamy system zadań.

Wyświetl cały artykuł

Czemu mam wrazenie ze dalsze poziomy sciezki beda wymagaly wiecej pd z zadan? To by znaczylo ze z czasem zrodelko zlota zacznie wysychac

Mówili ile ten Tavern Pass będzie kosztować?

Nie, ale stawiam na 25$ :slight_smile:

Pazerność Bugzarda na kasę rośnie z każdym dodatkiem, a kolejne kretyńskie karty bazujące na RNG wprost będą kochać graczy wydających kasę i niszczyć tych F2P … Pora chyba odinstalować to g… Bugzarda…

Polubienia: 6

@awikun
Dawno temu już ci runeterrę polecałem a ty ciągle marnujesz czas na grę w hs-a i na narzekanie na forum. Nie gram w hs od czerwca i jestem szczęśliwy i tylko czasem wpadam na forum już tak naprawdę z przyzwyczajenia. Weź ze mnie przykład i badź szczęśliwy

3 polubienia

Podpinam się! Po co sobie psuć nerwy? Nie podoba Ci się gra, zmień ją!

A co do teorii o wyższości graczy płacących nad niepłacących, pokaż statystyki ze swoich gier, wiele by to ułatwiło, jak narazie nie mamy kompletnie nic, z czym możnaby zacząć dyskusję.

Jak to będzie kosztować 25$ to pozdro dla nich i dla dekli co to będą kupować xd sam bym wyłożył na to 5-10$, jeśli jednak będzie kosztować to więcej niż 15$ to wg mnie się to nie opłaca.

2 polubienia

Czemu się nie opłaca? 7 skórek, bonus do PD i jakieś popierdółki… Sumarycznie bardzo się opłaca. Dla skórek się opłaca, ale dla samego zwiększenia lvlu to już niekoniecznie :slight_smile: Pierwszy karnet sobie kupię, bo to moje ulubione klasy :slight_smile: I nie sądzę by kosztował więcej, bo w innnych grach cena battle passa kształtuje się na podobnym poziomie :slight_smile:

A na **** komuś te skórki w grze karcianej? Co będziesz robił każdą skórkę do innego trybu lub talii? Slotów na talie zabraknie. Takim czymś mogą się jarać osoby, które niczego w życiu nie osiągnęły, więc muszą wirtualnym portretem poświecić i powiedzieć “patrz plebsie, mnie stać!”. Proponuję niech zrobią jeszcze pakiet do kupienia za 100 dolarów - zakup wszystkie do tej pory dostępne rewersy za ranking w sezonach oraz za przygody, w tym za przejście ich w trybie heroicznym.

Każdy wie, co Activision Blizzard może sobie zrobić z battle passem.

Polubienia: 6

Oj! Ale po co te personalne wyjazdy? Może ktoś po prostu lubi jak mu się świeci portret lub talia?

Świat nie jest czarno-biały!

2 polubienia

Niektóre gry (takie jak League of Legends) żyją niemal całkowicie z elementów kosmetycznych jeśli są wystarczająco popularne, co zapewnia nie tylko stały rozwój gry, lecz także możliwość komfortowej gry dla graczy F2P (bo nie trzeba szukać innych źródeł dochodów).

W HS jest sporo rzeczy które mogą sprawiać sporo nieprzyjemności, ale skórki zdecydowanie zaliczyłbym do rzeczy nieszkodliwych.

Co do skórek w kontekście nowych ścieżki nagród: płatka ścieżka nagród jest zestawem opcjonalnym, a zestawy z założenia są przeznaczone dla osób które są zainteresowane całą zawartością lub jej większością - osoby zainteresowane wyłącznie jednym produktem mogą go kupić osobno. Chociaż pewnie byłoby fajnie gdyby była możliwość wybrania jednej z kilku różnych ścieżek nagród.

To teraz pozdro, preorder + pass: zmieści się w pół koła całość czy jednak nie? ^^ tyle razy była mowa głosowanie portfelem, niestety jak widać ludzie w internecie nie są w stanie się zorganizować…

3 polubienia

Tylko ze battle pass w lolu jest tańszy i daje o wiele więcej korzyści :wink:

3 polubienia

Zwykła ścieżka powinna dawać więcej złota, żeby gracze grający za darmo mogli je uciułać na kolejny dodatek. I tak nie mają wszystkich kart z niego, ale chociaż złożą coś grywalnego, co nie jest budżetową wersją facedecku. Jak chcą oprócz tego dawać pakiety i wejściówki to proszę bardzo, ale złoto jest priorytetem.

Natomiast w wersji premium ścieżki może się już znaleźć cokolwiek, poza bonusem do PD. Trzystopniowa skórka to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Pytanie czy nie zawyża kosztu za bardzo…

Jakie personalne? Ja napisałem tylko, jakie osoby jarają się posiadaniem masy skórek w tej “grze”. Jeśli odczułeś to personalnie, to świadczy to o twojej osobie.

Poiytr:
Nie porównuj tych przypadków. Tu masz 9 bohaterów, a w LOLu “tylko” 150 (i będzie ich najpewniej coraz więcej).

Niech ten battle pass i system osiągnięć sobie wsadzą. Już na samym filmiku zapowiadającym pokazali idiotyczne zadania/osiągnięcia:

  1. Wymagające posiadania i grania nowymi kartami np. Throw Glaive, Redeemed Pariah, czy II’gynoth…
  2. Chore i wymagające grania określoną klasą na Arenie np. Ukończ rozgrywkę na Arenie z 12 wygranymi jako Druid, nie przegrywając gry, czyli seria zadań typu “Zrób 12-0 każdą z klas”…
  3. Chore wymagania w Ustawce typu “Kontroluj Almaganta (tego małego 1/1), nie będąc Kustoszem” lub “Jako Deryl daj jednemu stronnikowi 30 kapeluszy”. W efekcie nie dość, że masz trafić konkretnego bohatera w tym żałosnym trybie, to jeszcze masz zepsuć sobie rozgrywkę, polując na dane osiągnięcie… Swoją drogą, już widzę, jak miły oponent grający Kustoszem poświęca swego Almaganta, żeby przeciwnik mógł zrobić osiągniecie…

Nie wiem, czy ludzie wyłapali, ale w filmiku Activision Blizzard przyznaje się, co chcą zrobić dalej. Nie będzie 135 kart w tym zestawie. Na premierę będzie 135 kart, a potem będą jeszcze sprzedawać “mini zestaw festynu”, co spowoduje zwiększenie liczby kart w tym dodatku do aż 170! Mówią, że “to będzie wspaniałe”, bo po wprowadzeniu mini zestawu festynu, nie trzeba będzie mieć żadnej legendarnej karty do osiągnięcia “posiadaj w kolekcji 135 kart z Festynu”, ale tak naprawdę to spowoduje jedynie frustrację, ponieważ na karty i pakiety będziemy wydawać pieniądze nie 3 razy do roku, ale 6 razy do roku!

2 polubienia

Z tego co zrozumiałem to te dodatkowe 35 kart ma być dołączone do puli i do wydropienia w paczkach. Tu powstaje kolejny problem: zamiast zbierać na kolejny dodatek będziemy zmuszani otwierać nadal obecny albo dzielić zasoby lub nie otwierać paczek za rankedy i progres do momentu wyjścia minisetu. Eh życie FTP w standardzie staje się jeszcze bardziej skomplikowane. Dlatego bardzo się cieszę, że nie pyłowałem dziczy.

3 polubienia

Od dzisiaj nie będziecie mogli już otrzymać więcej niż 2 egzemplarzy jakiejkolwiek zwykłej, rzadkiej lub epickiej karty, aż do skompletowania wszystkich kart tej samej rzadkości z danego zestawu.

Obecnie system pozwala graczom uniknąć sytuacji w których zdobywają przedtem trafione karty jeśli trafili ich 2 sztuki. Szczerze mówiąc nie wiem czy ta zasada będzie dobrze współpracowała z kartami dodawanymi do zestawu z biegiem czasu, ale jeśli programiści tego nie skopali, to znaczy że po zebraniu pierwszych 135 kart zebranie potem kolejnych 35 nie powinno stanowić kłopotu.

1 polubienie

Powtarzam! Świat nie jest CZARNO-BIAŁY!
Wrzucanie ludzi do jednego worka poprzez wzgląd na skórki jest smutne.
Nie interesuje mnie opinia innych, gdybym patrzył na to co ludzie mówią na mój temat, nic bym w życiu nie osiągnął…
A jestem człowiekiem spełnionym, który całe życie gonił za absurdalnymi marzeniami, nie zważając na opinię innych…
Tak! Ozłociłem kilka skórek, bo cholernie mi się podobają, czy twój pogląd na dany temat przewiduje taką ewentualność? Czy pomimo zrealizowania marzeń, jestem przegrywem, bo ozłociłem kilka kart w HS? xDDD
Widzisz jak to absurdalnie brzmi? :smiley:

Co do passa, zgadzam się w 100%, ale wyżej wymieniony fragment jest niepotrzebny. :wink:

1 polubienie

Serio takie osiągnięcia będą do zdobycia? Mi się udało to tylko raz… hmmm jeszcze z 30 lat grania i może się uda każdą klasą.

Mnie zastanawia czy jeśli kiedyś już udało mi się zrobić coś z listy (np. te 12:0) to czy będę miał to już zaliczone, czy wszystko będzie się zbierać od zera.

1 polubienie